niedziela 13-01-13, czytany: 15311 razy, autor: JO

Kinga Rusin prowokuje Tomasza Lisa do licytacji

Swoim wpisem na blogu na temat sukni ślubnej.

Kinga RusinKinga Rusin / KAPIF/kingarusin.bloog.pl
Największa orkiestra w Polsce rozpoczęła dzisiaj koncert. I nie ma w niej fałszywych nut, choć wiele osób się ich doszukuje.

Na licytacjach WOŚP wystawiono całą masę przekazanych przez celebrytów przedmiotów. Jednym z nich jest suknia ślubna Kingi Rusin, którą miała na sobie w czasie ślubu z Tomaszem Lisem. Sławna prezenterka nie omieszkała skomentować swojego gestu na blogu.

Ta suknia była pierwszą moją „designerską” sukienką (Valentino Couture), kupioną za równowartość moich trzech miesięcznych pensji. Z tego chyba powodu, a nie z żadnego innego miałam i mam do niej olbrzymi sentyment. Od tamtej pory wszędzie mi towarzyszyła. Poleciała nawet ze mną, nie wiedzieć po co, na cztery lata do Stanów, a potem zawsze wisiała w szafie z innymi sukienkami. Nigdy jej już jednak nie założyłam - napisała gwiazda.

Z jej słów wynika też, że być może nie kierowały nią tylko humanitarne pobudki, lecz również chęć sprowokowania byłego męża i zamanifestowania swojego stosunku do ich dawnego związku. Oto jak zakończyła swój wpis:

Ta sukienka, o ile mnie pamięć nie myli, podobała się mojemu mężowi. Może, w szlachetnej sprawie mógłby ją teraz kupić;)? Nawet gdyby miał zaraz potem spalić;).

Czy Tomasz Lis się skusi?


Kinga Rusin prowokuje Tomasza Lisa do licytacji

Kinga Rusin prowokuje Tomasza Lisa do licytacji


Polecane wideo


 
Ostatnio dodane fotki:zobacz całą galerię »
Patrycja Kazadi
Patrycja Kazadi
Patrycja Kazadi
Patrycja Kazadi
ja arania i kinga ...
ja arania i kinga ...
Rusin & Lis
Rusin & Lis




skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne filmiki

Pokrewne plotki

Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida