środa 19-09-07, czytany: 6672 razy, autor: Beverly Pills

Górniak dla Gali o życiu i najnowszej płycie

„Wpadałam w panikę w miejscach, gdzie było dużo ludzi, hałas i krzyki.”

Edyta GórniakEdyta Górniak / © KAPiF
Edyta Górniak uważana jest za najpiękniej śpiewającą polską gwiazdę. W wywiadzie dla Gali opowiedziała, jaką przeszła metamorfozę, co zmienił w jej życiu syn i jaka będzie najnowsza płyta.

- Źródeł mojego spokoju jest wiele: mąż, dom, poczucie stabilizacji... - mówi.

Ale nie zawsze było tak pięknie, o czym mogliśmy swojego czasu czytać. Piosenkarkę zmienił syn – teraz stara się używać życia i łapać każdą jego chwilę.

- Bez wątpienia Allan jest na szczycie mojej piramidy szczęścia. Dzięki niemu przestałam bać się ludzi. Bardzo długo nie mogłam w sobie tego zwalczyć. Byłam nieufna. Wpadałam w panikę w miejscach, gdzie było dużo ludzi, hałas i krzyki. Nie czułam się dobrze w restauracjach, klubach, na bankietach. Allan przypomniał mi, że świat może być naprawdę piękny. Bo często pod presją codziennych wyrobów zapominamy o tym, co najważniejsze.

Górniak nie ukrywa, że ma wiele wątpliwości co do wychowania syna. Nie chce niczego przeoczyć, pragnie, by Allan czuł, komu może zaufać, a komu nie. Boi się pokazać mu okropności tego świata, ale z drugiej strony chce, żeby był twardy, gdy przyjdzie mu z nimi walczyć.

[Czytaj dalej...]

Nie przypomina już tej dziewczyny, którą była, rozpoczynając karierę.

- Myślę o tamtej Edycie i widzę samotną, zagubioną osobę. Gdybym teraz mogła się z nią spotkać, przytuliłabym ją, pogłaskałabym po głowie i powiedziała, że jest dzielną dziewczynką. Choć na pewno nie chciałabym być nią. Ale też kiedy patrzę na tamtą osobę, trochę ją podziwiam. Ona mimo swego nadmiernego otwarcia, ufności i strachu o wszystko dookoła miała prawdziwą pasję. I to być może uchroniło ją przed katastrofą.

Pamięta też te przykre słowa z przeszłości, które ją zmieniły. Zaczęło się od krytycznego przyjęcia jej występu na mundialu 2002, potem była natarczywość fotografów, gdy artystka rodziła swojego syna. Wtedy zamieściła na swojej stronie list, w którym nazwała dziennikarzy hienami i nie przebierała w słowach. Dziś mówi, że napisała go „inna osoba”, której już nie ma.

[Czytaj dalej...]

- Indianie mówią, że słowo jest jak zatruta strzała. Tych zatrutych strzał przyjęłam bardzo dużo. Przez pewien czas moja świadomość była kompletnie struta. Nie mogłam się rozpoznać, odnaleźć. Moim najbliższym ciężko było patrzeć na to, co sie ze mną dzieje.

- Żyłam szalonym życiem. Jedni byli ze mną w tym pędzącym pociągu. Inni starali się pod niego podczepić, a jeszcze inni stali na peronie i oklaskiwali. Pociąg w końcu się zatrzymał. Ludzie poczuli, że mogą mnie dopaść. W ich mniemaniu stałam się taką zepsutą lokomotywą, którą trzeba odesłać do naprawy.

- Wielu było przekonanych, że jestem ich własnością. Że jeśli odwiedzam ich co kilka dni w telewizji, mają do mnie specjalne prawa. Mogą mnie bezkarnie atakować. Gdy teraz o tym myślę, mam wrażenie, że nie tylko ja w tym wszystkim się pogubiłam.

[Czytaj dalej...]

Jak jest teraz? Artystka odkryła w sobie cygańską krew i wydaje nową płytę E.K.G.

- Mam już dość naginania się do masowych gustów. Nie znoszę w muzyce monotonii i letniej temperatury. Na pewno nie będzie to płyta dla wszystkich, z gatunku tych, które się kocha od razu i chce się z nimi żyć, w domu, w samochodzie.

- Lubię jeść rękami, chodzić boso, siedzieć na trawie, biesiadować... Olśniło mnie. To wszystko cygańska krew i cygańskie serce. Przez wiele lat o tym nie myślałam, Kojarzyło mi się to głównie z tatą, z którym przez większość życia nie miałam kontaktu. Dorosłam. Przestałam analizować. Przyjęłam to. I gdy wreszcie spotkałam się z rodziną taty na pogrzebie, zobaczyłam siebie w tych ludziach.

Foto z Gali 1
Foto z Gali 2
Foto z Gali 3
Foto z Gali 4


 
Ostatnio dodane fotki:zobacz całą galerię »
Edyta Górniak
Edyta Górniak
Edyta Górniak
Edyta Górniak
Edyta Górniak
Edyta Górniak
Edyta Górniak
Edyta Górniak
skomentuj:Wasze komentarze (39): sortuj ↓

gość17-08-09, 22:09, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

Spoko babka ;) I do tego tak pięknie śpiewa ;)
a co was to obchodzi czy ona ma sylikon czy nie ?

gość05-12-07, 22:40, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

Lubię ją... :)

gość01-10-07, 22:01, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

mimo wszystko lubie ja,zdolna kobieta

gość26-09-07, 15:33, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

oblesny krupa

gość26-09-07, 15:32, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

okropne usta gorniak napompowane silikonem chora baba

natalia32622-09-07, 12:26, cytuj | zobacz moje komentarze i profil Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

nie lubie jej moze i calkiem ladnie spiewa ale ona w ogole nie ma stylu!!! co z resztą widać na tych zdjęciach.... i to jest niby najpiękniej śpiewająca polska gwiazda.... chociaż szczerze mówiąc patrząc na polskie gwiazdy to MOŻE do nich należeć ale tak to jest głupia i tyle

----------------------------------------------------------------------------------------------------------
czytaj mojego ostatniego newsa: Nowy teledysk Fall Out Boy

gość22-09-07, 11:46, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

nie nawidze takich durnych ludzi którzy zobaczą szczerą otwartą uczuciową osobe zaraz krytykuja ją i mówią ze jest wariatką. To wy jesteście wariatami. A Edyta jest cudowna gwiazdą uwielbiam jej piosenki jej styl i wszystko związane z nią samą a wieść o nowej płycie dodała mi skrzydeł... ;] Pozdrawiam Cie Edytko gorąco i nie przejmuj się tymi wariatami nie warto bo nie zawsze osoby wyglądające z pozoru jak człowiek są ludźmi.

gość20-09-07, 22:53, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

NIE MA LEPSZEJ W POLSCEEEEE

gość20-09-07, 22:52, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

DLACZEGO TA JEJ GURNA WARGA TAK ODSTAJE?

gość20-09-07, 20:24, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

jest jebnięta i to zdrowo

gość20-09-07, 17:14, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

Ona jest taka fajna....Bardzo ją lubię a jako wokalistkę po prostu kocham...Edytko tak trzymaj..Dom i rodzina są najważniejsi:) Ale nie zapominaj o swoich fanach:)czyli między innymi o mnie:)

gość20-09-07, 17:08, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 gość20-09-07, 09:12

Płyta będzie miała tytuł E.K.G. A wiecie jakie to ma ukryte znaczenie? (E)dyta (K)urwa (G)órą !!! :D


Hahaha dobre...Zgadzam się...To jest ukryte znaczenie:):) Nie no ale extra wymyslila:) Teraz może powiedziec że to znaczy co innego:)

gość20-09-07, 09:25, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

gość20-09-07, 09:12
daruj sobie takie komentarze:/

EdytaGorniak20-09-07, 09:19, cytuj | zobacz moje komentarze i profil Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

No i po co była ta cała nagonka co do Edyty?! Dlaczego dziennikarze musieli ją zniszczyc? Ale przecież to było od początku jasne... Bo jak już wejdziesz na sam szczyt, to zawsze znajdzie się ktoś, kto pociągnie cię za nogę... Teraz, gdy sytuacja zaczyna się trochę przejaśniać, ludzie zaczynają się przekonywać co do Edyty. Zaczynają rozumieć, że to wszystko było po to aby ją zniszczyć. To dobrze, ale szkoda mi trochę, że Edyta szybko zapomni o tych fanach którzy byli przy niej cały czas... Którzy pisali listy i wspierali ją na duchu. To smutne.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------
czytaj mojego ostatniego newsa: Hymny Narodowe śpiewane przez...

gość20-09-07, 09:12, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

Płyta będzie miała tytuł E.K.G. A wiecie jakie to ma ukryte znaczenie? (E)dyta (K)urwa (G)órą !!! :D

gość20-09-07, 07:58, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

ona powinna sie udać do jakiegos specjalisty!!

gość20-09-07, 01:56, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

Nie rozumiem całej tej nagonki na Edytę Górniak. Oczywiście, że jest rozkapryszoną gwiazdą ale gwiazdy mają do tego prawo. Takie są prawa w show biznesie i należy to zaakceptować. Spójrzmy na całe to Hollywood... tam to się dopiero dzieje. Tyle tylko, że Polska to nie jest kraj dla ludzi wyróżniających się, zamożnych i tych którym sie powiodło. W naszym kraju nie mam miejsca dla takiej gwiazdy jak Edyta. My jesteśmy jedynie w stanie zaakceptować "gwiazdy" pokroju Dody, która wszystko i wszystkich ma w d...e i

gość20-09-07, 00:00, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

Edyta jet i zawsze bedzie GWIAZDA o niezwyklym talencie! Ona jest ponad wszystkimi i mamy wielkie szczescie, ze urodzila sie w naszej zapyzialej Polsce.

gość19-09-07, 23:54, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

od eurowizji ładnie głosik wyrobiła wow! az mi ciary przechodza

gość19-09-07, 23:37, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

Najpiękniejsza, najbardziej utalentowana Gwiazda Polskiej Piosenki. Boże i w końcu będzie płyta!!! Uwielbiam Edytę za wszystkoooo!!! 3maj się Edytko :*****

gość19-09-07, 23:12, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

bo to jest diva... można ja lubić, nie trzeba... ale jest divą, prawdziwą

gość19-09-07, 22:59, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

Ona moze byc niemila, moze byc zarozumiala...ma do tego wszytskiego prawo Z TAKIM TALENTEM!!! To oniej powinno sie pisac, o niej sie powinno mowic...ale w polsce sprzedaja sie tylko pseudotalenty;/ ktore na sile probuja zrobic show (doda, mandaryna, cerekwicka, andrzejewicz;/)

gość19-09-07, 22:57, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

Ona ma cos z psycha nie do konca halo.

gość19-09-07, 22:39, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

To media ja zniszczyły ta cała nagonka po zaspiewaniu hymnu, pozniej natarczywi paparazi,opinie ze jest jaks diva, wieże jednak że Edytka sie podniesie i kiedy wreszcie wyda nowa płyte pokaże wszystkim na co ja stać!!

gość19-09-07, 22:14, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

myslalam ze jej nie lubie, ale... az mnie dreszcze przeszly. jest naprawde niesamowita!

strony
1 2
 

następna strona »Reklama


Pokrewne filmiki

Pokrewne plotki

Reklama

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida