czwartek 17-01-13, czytany: 32347 razy, autor: Rain Dog

Basia Ritz zszokowana słowami Magdy Gessler

"...przeczytałam pewien artykuł i zbladłam."

Basia RitzBasia Ritz / TVN, © KAPiF
W ostatnim numerze Show ukazał się wywiad z Magdą Gessler.

Wywiad ten zrobił sporo zamieszania w show-biznesowym światku. Po pierwsze, Gessler odpłaciła w nim Michelowi Moranowi za to, że w show Kuby Wojewódzkiego stwierdził, iż Gessler nie umie gotować.

No cóż, niscy mężczyźni mają swoje duże problemy - podsumowała złośliwie restauratorka i dodała: - Uważam, że jest niewychowany. Kiedy we Francji uczyli savoir-vivre’u, on chyba był na wagarach. Jest z prostego domu i tego nie da się ukryć.

Gessler stwierdziła też, że Ritz, która wygrała MasterChefa, nie była jej faworytką (przeczytacie o tym tutaj).

Basia Ritz była słowami Gessler zszokowana:

Dotarłam wczoraj do domu, otworzyłam pocztę, przeczytałam pewien artykuł i zbladłam - napisała zwyciężczyni show na Facebooku.

Wywiad pani Magdy Gessler zmartwił mnie i poważnie zaniepokoił. Wszystko wskazuje na to, że ta sama okropna osoba, która włamała się na jej konto na Facebooku, teraz wślizgnęła się do jej głowy i mówi za nią różne sprzeczne rzeczy - Ritz nawiązała do słynnej wpadki Magdy Gessler z tajemniczymi wpisami na Facebooku (przeczytacie o nich tutaj).

Najpierw pani Gessler z całym przekonaniem twierdzi, że wyłącznie kucharz ze stałym zameldowaniem w Polsce zasługuje na tytuł MasterChefa. Natomiast dosłownie dwa zdania później przyznaje, że w całym kraju nad Wisłą tylko ona zna się na gotowaniu. Prawdziwemu francuskiemu kucharzowi zarzuca brak elementarnej ogłady, jednej z moich koleżanek z programu wypomina nieobycie, a mnie z kolei zbytnie obycie!

Niezrozumiały jest dla mnie zarzut, że miałam sposobność i pieniądze, by zwiedzać świat. Sztuką jest otworzyć się na nowe smaki, poznawać, uczyć się, a przede wszystkim być kreatywnym. Dziś już każdy ma taką sposobność, lecz nie każdy z niej korzysta.

Najbardziej alarmującym objawem wydaje się jednak fakt, że pani Magda Gessler wypiera się własnych poglądów i decyzji – tych samych, które niecałe dwa miesiące temu podjęła na oczach pięciu milionów telewidzów
- podsumowała Ritz.

A co Wy sądzicie o wywodach Magdy Gessler?


Basia Ritz zszokowana słowami Magdy GesslerBasia Ritz zszokowana słowami Magdy Gessler

Basia Ritz zszokowana słowami Magdy GesslerPolecane wideo


 
Ostatnio dodane filmy/teledyski:zobacz wszystkie filmy »
CHUBBY IN THE NUDE...
stylizacjetv
CHUBBY IN THE NUDE...
ślad (Oglądaj tele...
Jula
ślad (Oglądaj tele...
HYBRYDY Z EFEKTEM ...
SZUSZ (SUBSKRYBUJ KANAŁ)
HYBRYDY Z EFEKTEM ...
Dobrego Dnia Offic...
Jula
Dobrego Dnia Offic...
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne plotki

Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida