niedziela 20-01-13, czytany: 14168 razy, autor: JO

Królowa podarowała książęcej parze letnią posiadłość

Wartą 6 mln funtów.

Kate MiddletonKate Middleton / PR Photos
Odkąd Kate Middleton jest w ciąży, książęca para zasypywana jest prezentami. Podarunek królowej Elżbiety II przebija jednak wszystkie wcześniejsze. Monarchini zdobyła się na wyjątkowy gest i ofiarowała młodym kosztowną wiejską posiadłość.

Anmer Hall ma 10 sypialni! Leży we wschodniej Anglii, ok. 65 km od Peterborough. Jest częścią większej całości – pałacu Sandringham, który jest w posiadaniu rodziny królewskiej od drugiej połowy XIX wieku. To właśnie tam królowa spędza święta Bożego Narodzenia.

Na cały kompleks składa się 150 budynków oraz ogrody i parki. Wszystko dostępne jest dla zwiedzających, oczywiście pod warunkiem, że w danym momencie nie przebywa tam rodzina królewska.

Podarunek nie jest przypadkowy. Książę William dorastał w tym miejscu. Królowa liczy zatem na to, że jego potomstwo także będzie wydeptywać te same ścieżki.

Co ciekawe, Kate i William nie od razu będą mogli cieszyć się z użytkowania własnej letniej posiadłości. Jest ona do 2017 roku wynajęta brytyjskiemu biznesmenowi.

To jest dopiero becikowe.


Królowa podarowała książęcej parze letnią posiadłość


Polecane wideo


 
Ostatnio dodane fotki:zobacz całą galerię »
Kate Middleton
Kate Middleton
Kate Middleton
Kate Middleton
Książę Jerzy,Charl...
Książę Jerzy,Charl...
Książę Jerzy
Książę Jerzy
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne plotki

Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida