środa 24-01-07, czytany: 4597 razy, autor: Playa Barbie

Słodkie życie w dobrobycie

Kuba Wesołowski ma już trzeci samochód.

Kuba WesołowskiKuba Wesołowski / Kapif
Ma zaledwie 21 lat, ale jeździ już trzecim samochodem - audi A3. Mowa o Kubie Wesołowskim, znanym z serialu Na Wspólnej. Po wyjściu z niedawnego seansu filmowego zaprezentował nową bryczkę odwożąc do domu modelkę Karolinę Malinowską, żonę Olivera Janiaka.

- Mam go od jesieni. Uwielbiam szybkie samochody o jak największej mocy - mówi. - Rodzice nigdy nie pomagali mi w ich finansowaniu. Pierwszy samochód renault megane kupiłem jeszcze w klasie maturalnej, 4 lata temu - chwali się młodziutki aktor. - Moje zakupy nie zawsze są może rozsądne, ale cóż - szybkie samochody to moja pasja.
Ta "moc" później przekłada się na niezbyt bezpieczne sytuacje - np. wypadek, jaki Kuba miał w sierpniu. Swoim sportowym renault Clio jechał - co tu dużo mówić - za szybko. Skończyło się na dachowaniu. Na szczęście ani Kuba, ani pasażerka nie odnieśli obrażeń.

Woli samochody używane, bo - jak twierdzi - na gwarancji mu nie zależy. Woli je tuningować. Tak samo zrobi z nowym audi, aby było szybsze i "bardziej zrywne".

Stać go na to - za jeden dzień zdjęciowy zarabia ok. 1500 zł, a dzięki 9-ciu odcinkom "Tańca z gwiazdami" stał się bogatszy o ok. 70 tys. zł.

Sporo jak na 21-latka. A zapowiada się jeszcze lepiej, bo Kuba potrafi zadbać o siebie i swoją karierę.


Polecane wideo


 
Ostatnio dodane filmy/teledyski:zobacz wszystkie filmy »
Będę za tobą
jula&fabisz
Będę za tobą
NINJA I ZAKUPY W D...
Szusz Vlog
NINJA I ZAKUPY W D...
DY SZAFECZKA NA KO...
STYLIZACJETV
DY SZAFECZKA NA KO...
Metamorfoza Mai Bo...
Magdalena Pieczonka
Metamorfoza Mai Bo...
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne plotki

Reklama

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida