wtorek 22-01-13, czytany: 27768 razy, autor: Rain Dog

Szulim nie rozstała się z mężem z powodu dzieci

"Oczywiście biorę pod uwagę to, że być może nigdy nie będę mamą".

Agnieszka SzulimAgnieszka Szulim / © KAPiF
W rozmowie z Vivą! Agnieszka Szulim opowiada o swoim rozstaniu z mężem, Adamem Badziakiem. Para była razem 7 lat. Do tej pory żadne z nich nie złożyło w sądzie papierów rozwodowych. Małżonkowie nie mieszkają jednak razem. Jak mówi Szulim - pozostali w dobrych relacjach.W wywiadzie prezenterka mówi o przyczynach rozstania z mężem:

Nie, przyczyną rozstania nie był ani dom za miastem, ani moja rzekoma niechęć do dzieci. Posiadanie dzieci nie jest nadrzędnym celem w moim życiu, ale nigdy też nie mówiłam, że w ogóle nie chcę ich mieć. Oczywiście biorę pod uwagę to, że być może nigdy nie będę mamą i że może będę tego żałować, ale to moje ryzyko. Dzisiaj, teraz, nie ma dla mnie takiego tematu. A jeśli już, kiedyś, to chciałabym, żeby moje dziecko było owocem miłości, a nie celem samym w sobie, projektem - tłumaczy Szulim.

Kiedy zdecydują się na rozwód? Ostateczne rozwiązanie na razie nie wchodzi w grę:

Nie, ani ja, ani Adam nie złożyliśmy jeszcze pozwu. To się stanie, ale jeszcze nie teraz. Mimo najszczerszych chęci, żeby było inaczej, takie spotkanie na sali sądowej musi być traumatyczne. Liczę na to, że im później, tym łatwiej.Rozwód, póki co, niczego nie zmieni, nie jest nam w tej chwili do niczego potrzebny. Pewnie będzie inaczej, gdy któreś z nas się z kimś zwiąże - uważa dziennikarka.

Szulim mówi też, że nie chce na razie nowych związków:

Na dobrą sprawę pierwszy raz w życiu jestem sama i jest OK. Nie jestem gotowa na nowy związek. Nie ten czas, nie to miejsce. Wiem, że to wyświechtany tekst, ale teraz naprawdę najważniejsza dla mnie jest praca, chcę wykorzystać szansę, przed którą stoję. Chociaż z drugiej strony nigdy nie mów „nigdy”, jestem jednak trochę romantyczna, wierzę w miłość od pierwszego wejrzenia, przeznaczenie. Ale na pewno mężczyzna nie jest mi potrzebny do tego, żeby budować swoją wartość. Dobrze jest tworzyć związek, który coś znaczy, który ma sens, a nie jest tylko remedium na nudę i poczucie samotności.

Cały wywiad z Agnieszką Szulim przeczytacie tutaj.


Szulim nie rozstała się z mężem z powodu dzieci

Szulim nie rozstała się z mężem z powodu dzieciPolecane wideo


 
Ostatnio dodane fotki:zobacz całą galerię »
Doda
Doda
Doda
Doda
Doda
Doda
Doda
Doda
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne filmiki

Pokrewne plotki

Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida