środa 23-01-13, czytany: 15150 razy, autor: JO

Krystyna Mazurówna wylana z Tylko taniec

Nowa edycja już bez barwnej jurorki.

Krystyna MazurównaKrystyna Mazurówna / KAPIF
Krystyna Mazurówna udowodniła polskim widzom, że metryka nie musi odzwierciedlać stanu ducha. Jak donosi Fakt, barwna jurorka nie będzie jednak zasiadać za jurorskim stołem Tylko taniec. Got to dance.

- Nie będzie mnie w kolejnej edycji. Dostałam list od pani Niny Terentiew, w którym już mi dziękują. Powód mojego zwolnienia to zmiana formuły programu. Tylko ja jestem wyeliminowana, a reszta jurorów zostaje. Nie jest mi jednak z tego powodu przykro, ponieważ lubię wszelkie zmiany i nie lubię robić zbyt długo tej samej rzeczy – powiedziała Faktowi Krystyna Mazurówna.

Argumentacja decyzji Polsatu jest następująca – Mazurówna nie zna się na technikach tańca, które dominują w programie. 60 proc. zgłaszających się do Tylko taniec osób wykonuje breakdance i hip-hop.

Jak twierdzi Nina Terentiew, dyrektor programowa Polsatu, producentom programu zależy na pozyskaniu jurora, który zna się na tych stylach tanecznych.

Podobno o pracę w Tylko taniec. Got to dance ubiegają się Kasia Cichopek, Edyta Herbuś, Joanna Koroniewska i Anna Głogowska, czyli same specjalistki od breakedance`a.


Krystyna Mazurówna wylana z Tylko taniec


Polecane wideo


 
Ostatnio dodane filmy/teledyski:zobacz wszystkie filmy »
5 lat za każdym ra...
Jula
5 lat za każdym ra...
MEGA MRÓZ,ALTA BAD...
szusz
MEGA MRÓZ,ALTA BAD...
NAJLEPSZE KOLORY S...
szusz
NAJLEPSZE KOLORY S...
Karnawałowy makija...
Wibo
Karnawałowy makija...
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne plotki

Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida