środa 23-01-13, czytany: 18665 razy, autor: Sasza

Węgrowska domyślała się, że ma być panią do towarzystwa

"...ja się domyślałam, że w grę może wchodzić uprawianie seksu za pieniądze."

Iwona WęgrowskaIwona Węgrowska / © KAPiF
Fakt przytacza dziś nowe zeznania Iwony Węgrowskiej w sprawie seksafery w show-biznesie.

Piosenkarka, którą jedna z kobiet oskarżanych o stręczycielstwo kierowała na zagraniczne wyjazdy, początkowo utrzymywała, że była tam zapraszana jako celebrytka i o żadnych usługach erotycznych nie było mowy.

Emilia powiedziała, że poznam tam fajnych ludzi, że jadę do towarzystwa tych mężczyzn, że ogólnie będzie tam bardzo rozrywkowo i za pobyt tam tak spędzony miały być mi zapłacone pieniądze. Nie mówiła wprost, na czym ma polegać pobyt do towarzystwa, ale ja się domyślałam, że w grę może wchodzić uprawianie seksu za pieniądze. Potraktowałam tę propozycję jako wyjazd do towarzystwa, gdzie mogłabym miło spędzić czas, a może i nawet zakochać się, bo Emilia mówiła, że to fajni mężczyźni - zeznawała Węgrowska w prokuraturze.

Piosenkarka zamieszkała we francuskich Alpach, w "domku typu górskiego". W zeznaniach opisywała swe pierwsze spotkanie z mężczyznami:

Bardzo późno przyszli do tego domku mężczyźni, może 2 lub 3. Młodzi, przystojni, w wieku ok. 30 lat, urody południowoeuropejskiej, mówiący w języku angielskim i francuskim. Z dziewczynami.

Węgrowska zapewnia, że podczas jej 2-3 dniowego pobytu (wyjechała, bo jej się tam "ogólnie nie podobało") nikt nie proponował jej seksu.


Węgrowska domyslała się, że ma być panią do towarzystwaPolecane wideo


 
Ostatnio dodane fotki:zobacz całą galerię »
Iwona Węgrowska
Iwona Węgrowska
Iwona Węgrowska
Iwona Węgrowska
Iwona Węgrowska
Iwona Węgrowska
Iwona Węgrowska
Iwona Węgrowska
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne filmiki

Pokrewne plotki

Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida