czwartek 31-01-13, czytany: 8775 razy, autor: Rain Dog

Kuba Wojewódzki ma już nowy profil na Facebooku

"Tobie mały człowieczku z problemami i ego wielkości strusiego jaja mówię - S**ERDALAJ!"

Kuba WojewódzkiKuba Wojewódzki / © KAPiF
Tego samego dnia, w którym internet obiegła wiadomość, że Kuba Wojewódzki skasował swój profil na Facebooku, na portalu społecznościowym pojawił się nowy fanpage dziennikarza.

W pierwszym poście Wojewódzki napisał:

Myślę że to będzie ciekawy początek, nowe pomysły, historie, myśli. Jak pytał słynny działacz co zastał Polskę zdewastowaną a zostawił kryzysową, towarzysze pomożecie?

Kolejny wpis zawierał wyjaśnienie całego zamieszania z profilami. Jednocześnie Wojewódzki zwrócił się do osób, które mogłyby hejtować na jego stronie:

Usunąłem poprzednią stronę bo stała się śmietniskiem żałosnych komentarzy, zupełnie niezwiązanych z tym co chciałem przekazać. Uważałem że tak być powinno, bo to co piszę to jest moja zwykła ludzka, obiektywna opinia. Po co te żale, smęty, nienawiść, żałosna prowokacja. Dlaczego żyjemy w takim kraju, gdzie ludzie zawsze muszą kogoś chcieć zniszczyć, mieć satysfakcję że się kogoś nienawidzi. Jeśli nie podoba Ci się to co piszę, drogi czytelniku, odznacz tą stronę i nie zawracaj sobie głowy moimi słowami. Czy tak nie jest łatwiej? Jak widać nie. Liczę na to iż treści jakie będę publikował będą podstawą do obiektywnej i merytorycznej dyskusji, a Tobie mały człowieczku z problemami i ego wielkości strusiego jaja mówię - SPIERDALAJ!

Sądząc po komentarzach, w gronie osób lajkujących Wojewódzkiego nadal jest spora gromada tych, którzy - delikatnie mówiąc - nie podzielają jego poglądów.

Być może showman będzie po prostu banował użytkowników, których komentarze uzna za "mowę nienawiści". Czekamy na rozwój sytuacji;)


Kuba Wojewódzki ma już nowy profil na FacebookuKuba Wojewódzki ma już nowy profil na Facebooku
Kuba Wojewódzki ma już nowy profil na FacebookuPolecane wideo


 
Ostatnio dodane fotki:zobacz całą galerię »
Kuba Wojewódzki
Kuba Wojewódzki
Kuba Wojewódzki
Kuba Wojewódzki
Kuba Wojewódzki
Kuba Wojewódzki
Kuba Wojewódzki
Kuba Wojewódzki
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne filmiki

Pokrewne plotki

Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida