czwartek 14-02-13, czytany: 15330 razy, autor: Rain Dog

Brodzik: Cieszę się, że blond fryzura maskuje siwe włosy

"Już nie marzę o kolejnych butach."

Joanna BrodzikJoanna Brodzik / Twój Styl, © KAPiF
Odkąd została mamą dwóch synów, Joanna Brodzik wycofała się w showbiznesu. Pracuje wyłącznie na planie jednego serialu. Zdjęcia do Domu nad rozlewiskiem odbywają się podczas trzech letnich miesięcy. Resztę roku aktorka spędza głównie na zajmowaniu się domem i dziećmi.W rozmowie z Twoim Stylem Brodzik opowiada, jak wygląda jej zwykły dzień:

Wieziemy dzieci do przedszkola o 8.30. Staramy się robić to razem, żeby każdy z synów miał jednego rodzica "do przytulenia". Potem - mieliśmy zabrać tę tajemnicę do grobu! - zdarza nam się jeszcze na chwilę przyłożyć głowę do poduszki, jesteśmy po prostu bardzo zmęczeni. (Wczoraj w nocy Franek miał 40 stopni gorączki, a rano biegłam na sesję zdjęciową. Dziś kolejna nieprzespana noc, Jasiek dołączył w chorobie do brata). Później praca - spotkania, inne obowiązki. Plus zakupy. Gdy o 16 odbieramy synów, znowu najważniejsi są oni. Razem gotujemy, pierzemy - dzięki sortowaniu rzeczy znają się na kolorach. Oszczędzam czas, gdzie się da: nie siedzę nad rachunkami, składam w banku polecenia przelewów - mówi aktorka.

Macierzyństwo sprawiło, że Brodzik przewartościowała swoje życie:

Tak, jestem dziś przede wszystkim mamą. Bankiety, oficjalne wyjścia stały się dla mnie przykrym obowiązkiem. Zmieniły mi się też potrzeby i podejście do siebie. Już nie marzę o kolejnych butach, cieszę się, że blond fryzura maskuje siwe włosy i że dostałam od natury ciemną oprawę oczu, więc nie muszę się malować przed wyjściem po bułki - zwierza się aktorka.

Cały artykuł znajdziecie na stronie magazynu. A wypowiedzi innych mam - gwiazd w papierowym wydaniu pisma.


Brodzik: Cieszę się, że blond fryzura maskuje siwe włosy

Brodzik: Cieszę się, że blond fryzura maskuje siwe włosyPolecane wideo


 
Ostatnio dodane fotki:zobacz całą galerię »
 Marta Żmuda-Trzeb...
Marta Żmuda-Trzeb...
 Marta Żmuda-Trzeb...
Marta Żmuda-Trzeb...
Joanna Brodzik
Joanna Brodzik
Joanna Brodzik
Joanna Brodzik
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne plotki

Reklama

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida