poniedziałek 18-02-13, czytany: 12567 razy, autor: Rain Dog

Schwarzenegger o pie**niu na oczach innych...

...narkotykach, swoim penisie i seksualnych ofertach.

Arnold SchwarzeneggerArnold Schwarzenegger / © Fame/Flynet, Cover
Dziś Arnold Schwarzenegger jest już starszym panem, byłym gubernatorem i znaną na całym świecie gwiazdą showbiznesu. Z pewnością nie byłoby mu wygodnie mówić o wielu rzeczach z przeszłości.

Gdy miał 30 lat bez zahamowań opowiadał o nawet najbardziej intymnych sferach życia. Mówił o seksie, narkotykach, imprezach.

Na portalu standbysport.pl znaleźliśmy stary wywiad gwiazdora. Pierwotnie opublikował go magazyn Qui.

W rozmowie Arnold nie ukrywał, jak zaczynała się jego kariera:

W wieku 18 lat, będąc jeszcze w armii, wystartowałem w kulturystycznych mistrzostwach Europy i wygrałem. Były to moje pierwsze zawody i pomimo tego, że przyporządkowany zostałem do kategorii juniorskiej, czułem się jak King Kong, tak jakbym już otrzymał tytuł Mr. Universe, co z resztą stało się faktem rok później. Zresztą sam tytuł nie był dla mnie tak ważny jak zmiana stylu życia, którą ze sobą przyniósł. Do tego momentu mieszkałem w Monachium i obracałem się w grupie ludzi prowadzących nocny tryb życia, a więc imprezowiczami, prostytutkami, właścicielami pubów, barów, sam miałem dziewczynę, która była striptizerką. Byłem niewinnym chłopcem z odległego miasteczka, w Monachium szybko dojrzałem. Niedługo później amerykański promotor przekonał mnie do przenosin i występów w Stanach.

Schwarzenegger nie oszczędzał się. Mimo treningów dużo imprezował:

Spędzanie miłe czasu nie jest tak szkodliwe dla mięśni jak może się to wydawać - mówił kulturysta. Zdarzały się też szczególnie mocne ekscesy:

Kulturyści znajdują czas, także na rozrywkę. Dużo imprezujemy i pewnego razu na siłowni Gold’s w Wenecji (stan Kalifornia), gdzie wszyscy trenujemy – pojawiła się czarnoskóra, naga dziewczyna. Wszyscy rzuciliśmy się na nią i zabraliśmy ją na piętro, gdzie porządnie się zabawiliśmy - wspominał Arnold. Na pytanie czy był to zbiorowy seks, odparł:

Tak, ale nie wszyscy, jedynie ci, którzy potrafią pieprzyć się na oczach innych. Nie każdy to potrafi. Niektórym wydaje się, że ich penisy są za małe, więc nie są w stanie „stwardnieć”. Laski w pobliżu to przeszkoda, rozpraszają w intensywnym treningu. Dają ulgę, a po wszystkim możesz zabrać się za poważne rzeczy - mówił otwarcie Schwarzenegger.

Arnold mówił nawet o rozmiarach swojego penisa:

Penis nie jest mięśniem, więc nie rośnie w stosunku do barków, lub powiedzmy do klatki piersiowej. Ćwiczenia nie spowodują, że stanie się większy, to jest pewne. Nigdy też nie słyszałem o kulturyście, który starał się swoje przyrodzenie powiększyć. Naprawdę, chociaż w moim przypadku, kobiety mówią mi, że są ciekawe o jego rozmiar – sam wiesz, dziewczyny które próbują być szokujące lub są napalone. Słyszę różnego rodzaju reakcje, między innymi: "Och ranisz mnie; jesteś taki duży." To nic nie znaczy. Penisy kulturystów są takich samych rozmiarów jak u zwykłych mężczyzn.

Gwiazdor opowiadał także o przypadkowym seksie:

Podrywają mnie kelnerki, stewardessy, nauczycielki – pomyśl, było wiele nauczycielek, kobiety powszechnie postrzegane za wykształcone i inteligentne. Często zdarza się tak, że kobiety pracujące umysłowo pociągają faceci potężni i umięśnieni. Nie czułbym się wykorzystany, gdybym nic z takiej znajomości nie miał. Jeśli dziewczyna uderza do mnie mocno i mówi "Podobasz mi się, chce cię z tobą pieprzyć", decyduje tylko czy mi odpowiada. Jeśli tak, zabieram ją do domu i upewniam się, że dostaje to, o co prosiła. Termin wykorzystania nie znajduje w tym przypadku zastosowania.

Schwarzenegger nie ukrywał, że zażywa narkotyki:

Trawkę oraz hasz, żadnych ciężkich - mówił. - Rzecz w tym, że robię to co lubię. Nie odbija mi na punkcie własnego zdrowia. Wiem, że powinienem brać witaminy, ale na co dzień o połowie z nich zapominam. Nie lubię nosić ze sobą sterty buteleczek. Gdy wychodzę z siłowni, zapominam o kulturystyce. Każda dziewczyna, nawet ta, która straciła na formie jest w stanie podniecić mnie, nie będę wahał się by umówić się z nią. Jeśli dobrze się kocha, może nawet ważyć 70kg, nie ma to znaczenia.


Cały wywiad przeczytacie tutaj.Schwarzenegger o pie**niu na oczach innych...

Schwarzenegger o pie**niu na oczach innych...

Schwarzenegger o pie**niu na oczach innych...

Schwarzenegger o pie**niu na oczach innych...
Polecane wideo


 
Ostatnio dodane filmy/teledyski:zobacz wszystkie filmy »
SZLAK PRZEMYTNIKÓW...
SZUSZ(subskrybuj kanał)
SZLAK PRZEMYTNIKÓW...
facebook.comJulaPL...
Jula Kiedys odnajdziemy siebie oficjalnyprofil na facebooku
facebook.comJulaPL...
CHUBBY IN THE NUDE...
stylizacjetv
CHUBBY IN THE NUDE...
Dobrego Dnia Offic...
Jula
Dobrego Dnia Offic...
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne plotki

Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida