środa 24-01-07, czytany: 5438 razy, autor: Playa Barbie

Telekamery 2007

Nie byliście na rozdaniu Telekamer 2007? ;-) Ejże!

TelekameryTelekamery / Kapif
Nie oglądaliście ich rozdania w telewizji?

Kozaczek zapewni wam skrót wszystkiego. Gotowi? Prezentujemy Telekamery w kropelce.

Zaczniemy od duetu Cichakiel. Polska dorobiła się swojej Brangeliny, więc trzyma się jej kurczowo - w taki oto sposób swoim tańcem Kasia Cichopek i Marcin Hakiel uświetnili rozpoczęcie gali.

Drugą gwiazdą trzymaną łapczywie przez polskie media jest Grażyna "Torbina" Torbicka. Znana bardziej jako konferansjerka niż dziennikarka, widziana częściej w rozpuszczonych włosach, niż w eleganckich koczkach. A szkoda - Kozaczek marzy o tym, aby zobaczyć panią Grażynkę w elegancko upiętych puklach. Tak dla odmiany.

Torbinie partnerował Cezary Pazura, który na swoje nieszczęście musiał sypać tekstami układanymi przez kogoś z typowo angielskim poczuciem humoru. Królowa angielska może by się pośmiała.

W takich sytuacjach Kozaczek zaczyna marzyć o tym, by konferansjerom kiedyś zgubiły się wszystkie notatki, bo w końcu lepszy już twórczy bałagan niż śmiech sali, który rozlega się na sali dopiero głuchą minutę po zakończeniu dowcipu.

Co do samych nagród, to lista laureatów przestawia się następująco:

Informacje: Kamil Durczok - "Fakty"
Publicystyka: Tomasz Sekielski i Andrzej Morozowski - "Teraz My!" (TVN)
Rozrywka: Szymon Majewski - "Szymon Majewski Show" (TVN)
Serial obyczajowy: "Magda M."
Serial kryminalny: "Kryminalni"
Serial komediowy: "Niania"
Aktorka: Joanna Brodzik - "Magda M."
Aktor: Paweł Małaszyński - "Magda M.", "Oficerowie"
Kabaret: Ani Mru Mru
Muzyka: Piotr Rubik

Dla nas jednak sprawa statuetek i zaproszonych gości jest kwestią drugorzędną, jako że każdy ma swoje własne typy. Kozaczek wygłodniałym okiem przeglądał jednak zdjęcia zaproszonych na galę gwiazd i gwiazdek, a wszystko to w poszukiwaniu inspiracji.

Niestety, nieodnalezionych...

Przede wszystkim dlatego, że nasze rodzime celebrities są wyjątkowo zachowawcze jeśli chodzi o modę.

Te natomiast, które odważą się na krok niezgody z powszechnymi gustami, owszem, krok robią, ale niekoniecznie do przodu.

Mowa np. o Ewie Kasprzyk, której jarzębinowe korale i lamparcia sukienka okazały się być nie do końca trafnym wyborem. Przynajmniej nie w tym wieku i nie przy takiej okazji.

Rozczarowaniem wieczoru okazała się Renata Dancewicz - tutaj powstrzymamy się od komentowania kreacji. Prawdziwą złośliwość zostawiamy komu innemu. No, może napiszemy tylko, że staraliśmy się znaleźć jakąś zaletę, element piękna w stroju... Skończyło się na stwierdzeniu, że przynajmniej panowie nie byli w jej towarzystwie rozproszeni nadmiarem uroku.

Oczywiście od każdej reguły są wyjątki. I tak w tym wypadku nasze typy to Agnieszka Włodarczyk i Agnieszka Dygant. Imienniczki wystąpiły w kreacjach o fioletowym odcieniu, przy czym panna Włodarczyk ujęła nas szczególnie nieszablonowym zestawieniem złota i fioletu. Oczywiście jest to rzecz gustu, ale my doceniamy tę - naszym zdaniem udaną - próbę łamania dominacji galowej czerni.

Oczywiście są gusta i guściki. Każdy ma prawo do własnego zdania. Czytelnicy mają zatem do dyspozycji komentarze, do oglądania fotki i materiały video.


telekamery 2007 telekamery 2007
telekamery 2007telekamery 2007
telekamery 2007telekamery 2007
ktelekamery 2007kolekcja sylwii majdan
telekamery 2007telekamery 2007
telekamery 2007telekamery 2007
telekamery 2007
telekamery 2007


 
Ostatnio dodane fotki:zobacz całą galerię »
Edyta Górniak
Edyta Górniak
Edyta Górniak
Edyta Górniak
Edyta Górniak
Edyta Górniak
Edyta Górniak
Edyta Górniak
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne filmiki

Pokrewne plotki

Reklama

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida