środa 27-02-13, czytany: 10534 razy, autor: Malbro

Korwin-Piotrowska o Honey: Jest głupiutka, niezbyt lotna

Karolina uwielbia prawić "komplementy".

Karolina Korwin PiotrowskaKarolina Korwin Piotrowska / Kapif
Karolina Korwin-Piotrowska nie przebiera w słowach. Na łamach magazynu Wprost, w którym od niedawna się wypowiada, krytykuje co i kogo się tylko da.

Tym razem oberwało się młodej artystce Honey czyli Honoracie Skarbek. Piotrowska atakuje dziewczynę, nazywa ją głupią i niezbyt lotną:

Aspirująca do roli modowej celebrytki, słodka do bólu i po dziewczęcemu urocza Honey to mentalno-estetyczny konglomerat Joli Rutowicz i Paris Hilton. Chce być sławna, ma ogromne parcie na szkło, bywa na imprezach, śpiewa, wydała nawet dwie płyty, je klipy mają niezłą oglądalność na YouTube, a przede wszystkim prowadzi bloga. I to na nim przedstawia swoje poglądy na psyche, kosmetyki, zabiegi urodowe, świat i ludzi. To prawdziwa kopalnia dziewczęcego infantylizmu. Jest tam wszystko: Justin Bieber, zdjęcia koleżanek, chłopaka i wypadające włosy, dywagacje o życiu, muzyce, maseczkach, a to wszystko zanurzone w modowym sosie, bo Honey zaczęła karierę od bycia szafiarką. Honey jest urocza, ale niestety, i to jest spory problem, niezbyt lotna. Jej wizyta u Kuby Wojewódzkiego była mentalnym dramatem na całej linii. Jest głupiutka i się tego nie wstydzi. I co dość dramatyczne - może dzięki temu na paru celebryckich ściankach i w kronikach towarzyskich zrobić karierę. Bo ludzie kochają głupszych od siebie - napisała dziennikarka.

Honorata raczej nie będzie zadowolona. Korwin-Piotrowska przesadziła? Jak uważacie?


Korwin-Piotrowska o Honey: Jest głupiutka, niezbyt lotnaPolecane wideo


 
Ostatnio dodane filmy/teledyski:zobacz wszystkie filmy »
CO ZABIERAM NA NAR...
SZUSZ (Subskrybuj aby być na bieżąco)
CO ZABIERAM NA NAR...
JEDZIEMY DO ISCHGL...
SZUSZ
JEDZIEMY DO ISCHGL...
Subskrybuj oficjal...
Jula feat Fabsz Będę za toba klip
Subskrybuj oficjal...
MAMY DRZWI,REMONT ...
Mieszkamy tv
MAMY DRZWI,REMONT ...
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne plotki

Reklama

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida