piątek 01-03-13, czytany: 9609 razy, autor: Krevetka

Russel Crowe spotyka się z Natalie Imbruglią?

Czyżby właśnie narodziła się najgorętsza para sezonu?

Russell CroweRussell Crowe / © Fame/Flynet
Pewnym było, że nowa dziewczyna Russella Crowe nie będzie miała łatwego życia, a jej każdy krok śledzić będą media plotkarskie z różnych zakątków globu.

Cóż więc, gdy donosy ludzi z otoczenia gwiazdora się potwierdzą i wreszcie świat dowie się, że jego nową wybranką jest nie kto inny jak Natalie Imbruglia? Coś nam mówi, że tych dwoje stanie się wówczas najgorętszą parą tegorocznej wiosny, a może nawet roku!

Na razie nieoficjalnie mówi się, że idole rodem z Australii doskonale czują się w swoim towarzystwie i nie rozstają ani na krok. Gwiazda Sąsiadów spędziła nawet z Russellem oscarowy weekend w jednym z hoteli w Beverly Hills.

Czy to początek gorącego romansu? Być może. Zanim sprawy nabiorą rumieńców, warto by było, żeby Crowe doprowadził chociaż do końca rozwód z Danielle Spencer. Para rozstała się co prawda w październiku, jednak formalnie wciąż pozostaje małżeństwem.

Nie musimy chyba dodawać, ze budowanie nowego związku na zgliszczach poprzedniego może nieść ze sobą katastrofalnie skutki...

Russel Crowe spotyka się z Natalie Imbruglią? 
Ostatnio dodane filmy/teledyski:zobacz wszystkie filmy »
9 CHOINKA
SZUSZ VLOGMAS
9 CHOINKA
ŚWIĄTECZNE DEKORAC...
SZUSZ VLOGMAS 8
ŚWIĄTECZNE DEKORAC...
Gdy Gwiazdka
jula feat. Sound'n'Grace
Gdy Gwiazdka
ślad
Jula
ślad
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne plotki

Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida