poniedziałek 04-03-13, czytany: 8779 razy, autor: Niko

Wokalistka Ich Troje ODESZŁA z zespołu!

Justyna Panfilewicz powiedziała: "Dość!".

Michał WiśniewskiMichał Wiśniewski / © KAPiF
Przysłowiowe 5 minut zespołu Ich Troje już dawno przeminęło. Michał Wiśniewski chcąc przypominać o istnieniu grupy, wciąż stara się wywoływać coraz to gorętsze skandale - widać, nieskutecznie.

Wiśniewski miał wielkie plany dotyczące zespołu. Miejsce byłej żony - Anny Świątczak, zajęła Justyna Panfilewicz, a choreografią zajmować się miała Weronika Grycan.

Niestety po niemal dwóch latach współpracy, zrezygnowana Justyna, postanowiła opuścić szeregi zespołu i rozpocząć karierę solową. Pożegnanie Panfilewicz, a raczej oświadczenie, było raczej pretensjonalne, niż życzliwe. Oto jej wpis, na jednym z portali internetowych:

"Odkąd dołączyłam do zespołu Ich Troje, nie podjął on żadnych konkretnych planów koncertowych i wydawniczych. Wystarczająco się już naczekałam. Wystarczająco dużo poświęciłam, doświadczyłam i przemilczałam - wyjaśnia powody odejścia na swoim profilu. Z dniem dzisiejszym opuszczam szeregi zespołu Ich Troje. Życzę Michałowi i Jackowi powodzenia w karierach solowych jak i innych planach życiowych i muzycznych! Wszystkiego najlepszego!"

Czy to już ostateczny upadek zespołu Ich Troje?
 Wokalistka Ich Troje ODESZŁA z zespołu!

Wokalistka Ich Troje ODESZŁA z zespołu!
Polecane wideo


 
Ostatnio dodane fotki:zobacz całą galerię »
*Michał & Dominika...
*Michał & Dominika...
*2005 r*
*2005 r*
*Michał
*Michał
*Michał z Mamą Fab...
*Michał z Mamą Fab...
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne plotki

Reklama

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida