sobota 16-03-13, czytany: 11424 razy, autor: plotkarz

Maria Czubaszek była bita w dzieciństwie!

Felietonistka po raz kolejny opowiada o swojej przeszłości.

Maria CzubaszekMaria Czubaszek / ˆKAPIF
Maria Czubaszek mimo swojej świetnej profesji w dziedzinie publicystki znana jest bardziej z głoszenia swoich kontrowersyjnych poglądów, które nieraz wstrząsnęły naszym krajem.

Niedawno opowiedziała o swoich relacjach rodzinnych:

Więzy rodzinne są przereklamowane. Siostra jest mi obcym człowiekiem. Wyjechała do Australii i, jak kiedyś wróciła, to nie miałam z nią o czym rozmawiać. Mam nadzieję, że już tam zostanie i nigdy nie wróci.

Siostry nie pałają do siebie sympatią od dzieciństwa. Maria czuła się odrzucana przez swoją matkę, która w dzieciństwie faworyzowała młodszą siostrę Ewę. Matka bardzo rygorystycznie traktowała dziennikarkę, wyrzucała z domu np. za farbowanie włosów i srogo karała za młodzieńcze przewinienia. Nieraz została spoliczkowana przez nią w miejscach publicznych.

Na pierwszym roku studiów (studiowała na Wydziale Dziennikarstwa, a także na Wydziale Filologii Angielskiej UW), jak miałam wrócić o 23, a byłam o 23.30, mama dała mi w twarz na ulicy przy kolegach, którzy mnie odprowadzali.

W ostatnich latach życia swojej matki to właśnie Czubaszek była przy swojej rodzicielce. Młodsza siostra nie interesowała się losem niedołężnej staruszki i będąc za granicą odcięła się od przeszłości.

Traumatyczne przeżycia odbiły się na psychice pisarki, która nie chciała mieć dzieci. Po latach otwarcie przyznała się do braku instynktu macierzyńskiego i dokonania dwóch aborcji.

Dziś siostry są sobie zupełnie obce. Czubaszek czuje do niej ogromny żal i nie chce mieć z nią nic wspólnego.

Mimo tak wielu krzywd i przeciwności losu Maria Czubaszek jest dziś symbolem odwagi wśród kobiet. Przyznajmy sami, że posiada ogromny dystans do świata.

 


Maria Czubaszek była bita w dzieciństwie!


Polecane wideo


 
Ostatnio dodane filmy/teledyski:zobacz wszystkie filmy »
test kosmetyków tu...
stylizacjetv
test kosmetyków tu...
Subskrybuj oficjal...
Jula feat Fabsz Będę za toba klip
Subskrybuj oficjal...
MAMY DRZWI,REMONT ...
Mieszkamy tv
MAMY DRZWI,REMONT ...
Dobrego Dnia Offic...
Jula
Dobrego Dnia Offic...
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne plotki

Reklama

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida