piątek 15-03-13, czytany: 15979 razy, autor: Malbro

Maria Sadowska narzeka na brak pieniędzy

"Mieszkam z rodziną w jednopokojowym mieszkaniu... mam niezapłacone rachunki".

Maria SadowskaMaria Sadowska / © Kapif
Piosenkarka i reżyserka Maria Sadowska, której debiutancki film Dzień kobiet kilka dni temu miał swoją kinową premierę, a prywatnie mama rocznej córeczki wyznała, że życie artystów nie jest takie kolorowe jak się powszechnie przyjęło.

Na łamach Gali postanowiła obalić mit, że polskie gwiazdy żyją w luksusach:

- Od wielu lat tworzę projekty niekomercyjne, do których częściej dokładam, niż na nich zyskuję. W życiu codziennym zmagam się z sytuacją, że mam niezapłacone rachunki. Mieszkam z rodziną w jednopokojowym mieszkaniu, jeżdżę 11-letnim samochodem. Stołujemy się w barze mlecznym (...) czasami stać mnie na kawę w dobrej warszawskiej knajpie, ale ostatnio coraz rzadziej.

Sadowska podkreśliła, że wielu znanych artystów klepie biedę, jednocześnie żyjąc w zakłamaniu i tworząc iluzję - na imprezy przychodzą w wypożyczanych kreacjach, bo najzwyczajniej nie stać ich na kupno kreacji za kilka tysięcy złotych. Tak samo robi i ona:

- Z jednej strony jestem celebrytką i wymaga to ode mnie, żebym była ubrana w sukienki za parę tysięcy złotych, kiedy ja takich pieniędzy najczęściej w ogóle nie widuję. Do sesji pozuję w pożyczonych butach. To wszystko tylko pozory.

Potrzeba dużej odwagi by przyznać się, że nawet uznani artyści żyją z dnia na dzień i nie starcza im pieniędzy do pierwszego.


Maria Sadowska narzeka na brak pieniędzy

Maria Sadowska narzeka na brak pieniędzy
Rodzina Marii SadowskiejPolecane wideo


 
Ostatnio dodane fotki:zobacz całą galerię »
Maria Sadowska
Maria Sadowska
Maria Sadowska
Maria Sadowska
Maria Sadowska
Maria Sadowska
Maria Sadowska
Maria Sadowska
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne filmiki

Pokrewne plotki

Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida