poniedziałek 25-03-13, czytany: 11028 razy, autor: JO

Kret nie poinformował partnerki, że się z nią rozstaje

Dowiedziała się z mediów.

Jarosław KretJarosław Kret / Kapif
Niektórzy kończą związek za pomocą sms-a albo rozmowy telefonicznej. Są też tacy, którzy nie komunikują tego w jakikolwiek sposób. Po prostu znikają.

Tak jest najłatwiej. Nie trzeba się tłumaczyć, walczyć o związek itp. Jak informuje Super Express, taką drogę wybrał właśnie Jarosław Kret.

Jeszcze jakiś czas temu mieszkał z Małgorzatą Kosturkiewicz, z którą ma syna. Pewnego dnia po prostu nie wrócił do domu, a jego partnerka dowiedziała się z mediów, że ma nową miłość – Beatę Tadlę.

- Małgośka i Jarek od czterech lat razem pracowali, podróżowali i mieszkali. Jesienią planowali nawet zakup domu w Konstancinie - powiedział Super Expressowi znajomy Małgorzaty, po czym dodał:

- Miesiąc temu po rodzinnej imprezie, a dokładnie 80. urodzinach babci Małgosi, Jarek wyszedł z domu, zostawiając wszystkie swoje rzeczy, i zniknął. Małgośka próbowała go szukać, ale nie mogła znaleźć. Zadziwiające jest to, że po dwóch tygodniach nagle zobaczyła w prasie zdjęcia Jarka z nową partnerką. Dowiedziała się z mediów, że się zakochał. Szkoda tylko, że przez te dwa tygodnie ani razu nie skontaktował się i nie zapytał o dziecko.

Niezbyt elegancko, prawda?


Kret nie poinformował partnerki, że się z nią rozstaje

Kret nie poinformował partnerki, że się z nią rozstaje 
Ostatnio dodane filmy/teledyski:zobacz wszystkie filmy »
9 CHOINKA
SZUSZ VLOGMAS
9 CHOINKA
ŚWIĄTECZNE DEKORAC...
SZUSZ VLOGMAS 8
ŚWIĄTECZNE DEKORAC...
Gdy Gwiazdka
jula feat. Sound'n'Grace
Gdy Gwiazdka
ślad
Jula
ślad
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne plotki

Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida