piątek 28-09-07, czytany: 4400 razy, autor: Beverly Pills

Cerekwicka o byciu gwiazdą

"Oni nie lubią widzieć, że mamy wady, niedoskonałości urody."

Kasia CerekwickaKasia Cerekwicka / © KAPiF
Ktoś, kto przeprowadzał wywiad z Kasią Cerekwicką, poruszył bardzo ciekawy temat.

Na serwisach plotkarskich często ocenia się wygląd gwiazd. Każde, nawet najmniejsze uchybienie, wszyscy zawzięcie komentują. Wymagamy, by gwiazdy były idealne.

Na okładkach płyt i czasopism widzimy gwiazdy z intensywnym makijażem, po graficznej obróbce. Często narzekamy, że zdjęcia znanych osób są retuszowane. Ale czy chcielibyśmy je oglądać, gdyby takie nie były? Pewnie nie, znowu co niektórzy doszukiwaliby się jak najmniejszej skazy.

Patrząc na okładkę twojej płyty, zastanawiam się, czy nie jest trochę tak, że ty i inni artyści uczestniczycie w budowie bajkowej rzeczywistości. Że świat, w którym istniejecie poprzez wasze stroje, wnętrza, tworzony wizerunek, sposób, w jaki jesteście fotografowani i pokazywani w mediach, jest dla większości twoich fanów, właśnie tu w Polsce, baśnią, czymś kompletnie odległym i nieprawdziwym - stwierdził dziennikarz.

- Niestety, telewizja i media kreują nas w taki a nie inny sposób - odpowiedziała Cerekwicka. - I tego też oczekują często fani. Oni nie lubią widzieć, że mamy wady, że mamy niedoskonałości, że coś jest z nami nie tak. Oni chcą nas widzieć idealnych. Myślę, że gdyby było inaczej, to nie pojawiałoby się w internecie tyle komentarzy mało pozytywnych a propos naszego wyglądu i rzekomej wagi czy innych sytuacji.

- Wszystko to, o czym mówisz, jest więc też stworzone na potrzeby odbiorców. Jednak powiem szczerze, że ja tak bardzo nie udaję. U mnie wiele się nie zmieniło, jeżeli chodzi o Kasię sprzed debiutanckiej płyty Feniks. Zawsze ubierałam się w taki sposób i nie staram się chodzić w sukniach Dolce & Gabbana za 20 tysięcy, bo po prostu mnie na to nie stać.


Polecane wideo


 
Ostatnio dodane fotki:zobacz całą galerię »
Kasia Cerekwicka
Kasia Cerekwicka
Kasia Cerekwicka
Kasia Cerekwicka
Kasia Cerekwicka
Kasia Cerekwicka
Kasia Cerekwicka j...
Kasia Cerekwicka j...
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne filmiki

Pokrewne plotki

Reklama

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida