środa 10-04-13, czytany: 5388 razy, autor: Niko

Górniak o byłym mężu: On kochał tylko moje pieniądze

Mają to poświadczać znalezione przez nią dokumenty.

Edyta GórniakEdyta Górniak / © KAPiF
Mimo że od rozstania Edyty Górniak z Dariuszem Krupą minęły już trzy lata, to piosenkarka nadal nie zamierza odpuścić i nieustannie poniża swojego byłego męża za pomocą wszelkich mediów.

Tym razem w najnowszym numerze Gali również nie pozostawia na swoim ex suchej nitki, jednocześnie chwaląc się swoim szczęściem z aktualnym partnerem.

- Udawałam, że jest dobrze. Nie znoszę udawać, dławiło mnie to, więc dziś wielkim moim szczęściem i wolnością jest to, że już nie muszę udawać. Czułam się tak, jakby ktoś uśpił mnie na kilka lat - mówi. Byłam wtedy zupełnie nieobecna duchem i ciałem, i jako artysta, i w ogóle jako człowiek. Nie byłam sobą. Nie rozpoznawałam w lustrze swoich oczu- wyznaje artystka.

Ratunek odnalazła w rozwodzie. Oprócz strat moralnych Górniak oskarża Krupę przede wszystkim o roztrwonienie jej majątku:

- Dariusz Krupa mnie nie kochał. On kochał moje pieniądze. Pokazał to kilkanaście razy, pokazał to po naszym rozstaniu, pokazał w czasie rozprawy rozwodowej. A po niej robił przyjęcia dla dziennikarzy w naszym ogrodzie. I opowiadał, jakim jest biednym, porzuconym przez żonę człowiekiem - twierdzi Górniak. Potem znalazłam dokumenty, które świadczą o tym, że cała nasza relacja była zaplanowana pod kątem finansowym. Wszystko było przemyślane. Tyle tylko, że nie umiał skorzystać z tego majątku, roztrwonił go.

Wszelkie porażki i niepowodzenia również zrzuca na ex męża:

- Nie chciałam dopuścić do tego, żeby mąż, który nie ma pracy, jest przygnębiony, jest osobą przy żonie, która ma wszystko, źle się czuł - poniża go w swoim stylu. Więc wymyśliłam dla niego posadę menadżera, a on po prostu zrujnował to, co ja zbudowałam. Najpierw wysuszył mnie jako artystkę, potem ściągnął do takiej rangi... Mówił: Musisz wyjść na scenę, bo ja potrzebuję pieniędzy, więc wychodziłam na tę scenę. Myślałam, że tak trzeba.

Myślicie, że gdyby nie mąż, to Edyta byłaby gwiazdą światowego formatu?
 


Górniak o byłym mężu: On kochał tylko moje pieniądze

Górniak o byłym mężu: On kochał tylko moje pieniądze

Górniak o byłym mężu: On kochał tylko moje pieniądze
 
Ostatnio dodane fotki:zobacz całą galerię »
Edyta Górniak
Edyta Górniak
Edyta Górniak
Edyta Górniak
Edyta Górniak
Edyta Górniak
Edyta Górniak
Edyta Górniak
skomentuj:Wasze komentarze (2): sortuj ↓

gość01-01-16, 00:33, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

pewnie innemu wolała dawać dupy i w końcu wzięła rozwód. Na scenie się przy nim rozwinęła, on jej kazał na scenę i wspierał rozwój kariery, baba zarobiła sporo pieniędzy przy takim mężu. Inny facet by ją zmarnował, a porządny by wpier**lił jej za takie kurestwo, to jest k**wienie się mężatki.

gość01-01-16, 00:27, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

ten mąż jej pomagał jako muzyk, kredytów jakichś też z nim nie spłacała, sam spłacał, wolała wybrać spotkania ze znajomymi i adoratorów niż stabilne małżeństwo, pozwoliła sobie zniszczyć związek koleżankom i kumplom. Chciała żyć jak panienka To po co marnowała facetowi życie i brała ślub?

strony
1


Reklama


Pokrewne filmiki

Pokrewne plotki

Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida