sobota 13-04-13, czytany: 8344 razy, autor: JO

Ewa Drzyzga: Zaznaczam miną, że takiego języka nie aprobuję

Nie zamierza wyeliminować wulgaryzmów ze swojego programu.

Ewa DrzyzgaEwa Drzyzga / KAPIF
Krajową Radę Radiofonii i Telewizji nałożyła na stację TVN karę w wysokości ćwierć miliona złotych. Powodem były gorszące treści emitowane we wczesnych porach w programie Ewy Drzyzgi Rozmowy w toku (przeczytasz o tym tutaj).

Ewa Drzyzga nie zamierza jednak spokornieć. Jak wyjaśniła w wywiadzie dla Press, tytuły odcinków, o które rozbija się sprawa, to tylko hasło wywoławcze, przyczynek do wywołania dyskusji, zaś cały program ma charakter edukacyjny.

- Tytuł odcinka jest tylko hasłem wywoławczym. Program nie ogranicza się jednak do opisu bulwersującego zachowania. Zarówno ja jak i eksperci nie zostawiamy wypowiedzi naszych gości bez komentarza. Reagujemy, gdy jakieś zachowanie jest destrukcyjne lub krzywdzące dla innych. Wspólnie zastanawiamy się jak wyjść z takich sytuacji. W programie „Na randkach spotykam samych zboczeńców”  ekspert  tłumaczył dziewczynom dlaczego chłopcy na randkach bywają nachalni i jak ważne jest, by umiały stawiać granice. Oczekiwałabym, żeby Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji nie oceniała programu na podstawie zdań wyrwanych z kontekstu - uważa Drzyzga.

Autorka wyjaśnia również dlaczego jej program najeżony jest wulgaryzmami.

- Takim językiem mówi dziś młodzież. Nie mogę w czasie rozmowy strofować gości za używanie wulgarnych słów, bo niczego mi nie opowiedzą. Zaznaczam jednak miną, że takiego języka nie aprobuję. Słowa wulgarne są w programie wypikane – powiedziała Drzyzga i na koniec rozmowy dodała:

- Nie będę łagodzić języka moich gości, bo program straciłby wiarygodność. To jeden z nielicznych programów, gdzie ludzie mogą otwarcie powiedzieć o swoich problemach.

Czy zgodzicie się ze stwierdzeniem, że Rozmowy w toku to program z walorami edukacyjnymi?


Ewa Drzyzga:  Zaznaczam miną, że takiego języka nie aprobuję


Polecane wideo


 
Ostatnio dodane filmy/teledyski:zobacz wszystkie filmy »
JEDZIEMY DO ISCHGL...
SZUSZ
JEDZIEMY DO ISCHGL...
Subskrybuj oficjal...
Jula feat Fabsz Będę za toba klip
Subskrybuj oficjal...
MAMY DRZWI,REMONT ...
Mieszkamy tv
MAMY DRZWI,REMONT ...
Dobrego Dnia Offic...
Jula
Dobrego Dnia Offic...
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne plotki

Reklama

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida