poniedziałek 15-04-13, czytany: 3432 razy, autor: JO

Są pierwsze wyroki w aferze sutenerskiej!

W zawieszeniu.

Sala RozprawSala Rozpraw /
O agencji modelek prowadzonej przez córkę znanego rockmana, Joannę B. oraz jego byłą żonę, Danutę B. zrobiło się głośno na początku roku. Wyszło bowiem na jaw, że w rzeczywistości była to luksusowa agencja towarzyska. Dzisiaj zapadły w sprawie pierwsze wyroki.

Według prokuratury, usługi seksualne świadczyło co najmniej 90 kobiet, głównie za granicą, w luksusowych kurortach Morza Śródziemnego.

O nakłanianie do prostytucji oskarżono sześć kobiet - Danutę B., Joannę B., Ewę L., Emilię P., Karolinę Z. oraz Izabelę Z.

Każda zorganizowała co najmniej kilka seks wyjazdów. Rekordzistka – nawet 120 seks spotkań.

Początkowo wszystkie, poza Izabelą Z., przyznały się do stawianych im zarzutów. Emilia P. i Ewa L. wycofały jednak wnioski o dobrowolne poddanie się karze.

Trzy z oskarżonych zostały dzisiaj skazane - Joanna B., córka znanego muzyka rockowego na karę dwóch lat więzienia w zawieszeniu na trzy lata; jej matka, Danuta B. na półtora roku więzienia w zawieszeniu na pięć lat i 1000 zł grzywny oraz Karolina Z. na trzy lata więzienia w zawieszeniu na 3 lata.

Wszystkim oskarżonym zasądzono zakaz prowadzenia agencji modelek. Dodatkowo skazane muszą oddać zarobione na przestępstwie pieniądze – Joanna B. - 30 tys. zł, zaś Karolina Z. 55 tys. zł. - oraz pokryć koszty postępowania sądowego.Polecane wideo


 
Ostatnio dodane filmy/teledyski:zobacz wszystkie filmy »
SYLWESTER HINTERTU...
Szusz
SYLWESTER HINTERTU...
Za każdym razem
Jula (Oficjalny kanał youtube JulaInfo)
Za każdym razem
vlog Kraków i kino
Hejłobuzy
vlog Kraków i kino
Metamorfoza Mai Bo...
Magdalena Pieczonka
Metamorfoza Mai Bo...
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida