poniedziałek 15-04-13, czytany: 3415 razy, autor: JO

Są pierwsze wyroki w aferze sutenerskiej!

W zawieszeniu.

Sala RozprawSala Rozpraw /
O agencji modelek prowadzonej przez córkę znanego rockmana, Joannę B. oraz jego byłą żonę, Danutę B. zrobiło się głośno na początku roku. Wyszło bowiem na jaw, że w rzeczywistości była to luksusowa agencja towarzyska. Dzisiaj zapadły w sprawie pierwsze wyroki.

Według prokuratury, usługi seksualne świadczyło co najmniej 90 kobiet, głównie za granicą, w luksusowych kurortach Morza Śródziemnego.

O nakłanianie do prostytucji oskarżono sześć kobiet - Danutę B., Joannę B., Ewę L., Emilię P., Karolinę Z. oraz Izabelę Z.

Każda zorganizowała co najmniej kilka seks wyjazdów. Rekordzistka – nawet 120 seks spotkań.

Początkowo wszystkie, poza Izabelą Z., przyznały się do stawianych im zarzutów. Emilia P. i Ewa L. wycofały jednak wnioski o dobrowolne poddanie się karze.

Trzy z oskarżonych zostały dzisiaj skazane - Joanna B., córka znanego muzyka rockowego na karę dwóch lat więzienia w zawieszeniu na trzy lata; jej matka, Danuta B. na półtora roku więzienia w zawieszeniu na pięć lat i 1000 zł grzywny oraz Karolina Z. na trzy lata więzienia w zawieszeniu na 3 lata.

Wszystkim oskarżonym zasądzono zakaz prowadzenia agencji modelek. Dodatkowo skazane muszą oddać zarobione na przestępstwie pieniądze – Joanna B. - 30 tys. zł, zaś Karolina Z. 55 tys. zł. - oraz pokryć koszty postępowania sądowego.
 
Ostatnio dodane filmy/teledyski:zobacz wszystkie filmy »
POMYSŁY NA PREZENT...
SZUSZ
POMYSŁY NA PREZENT...
Gdy Gwiazdka
jula feat. Sound'n'Grace
Gdy Gwiazdka
ślad
Jula
ślad
(subskrybuj kanał ...
SZUSZ VLOGMAS -7 MIKOŁAJKI
(subskrybuj kanał ...
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida