poniedziałek 15-04-13, czytany: 3461 razy, autor: JO

Są pierwsze wyroki w aferze sutenerskiej!

W zawieszeniu.

Sala RozprawSala Rozpraw /
O agencji modelek prowadzonej przez córkę znanego rockmana, Joannę B. oraz jego byłą żonę, Danutę B. zrobiło się głośno na początku roku. Wyszło bowiem na jaw, że w rzeczywistości była to luksusowa agencja towarzyska. Dzisiaj zapadły w sprawie pierwsze wyroki.

Według prokuratury, usługi seksualne świadczyło co najmniej 90 kobiet, głównie za granicą, w luksusowych kurortach Morza Śródziemnego.

O nakłanianie do prostytucji oskarżono sześć kobiet - Danutę B., Joannę B., Ewę L., Emilię P., Karolinę Z. oraz Izabelę Z.

Każda zorganizowała co najmniej kilka seks wyjazdów. Rekordzistka – nawet 120 seks spotkań.

Początkowo wszystkie, poza Izabelą Z., przyznały się do stawianych im zarzutów. Emilia P. i Ewa L. wycofały jednak wnioski o dobrowolne poddanie się karze.

Trzy z oskarżonych zostały dzisiaj skazane - Joanna B., córka znanego muzyka rockowego na karę dwóch lat więzienia w zawieszeniu na trzy lata; jej matka, Danuta B. na półtora roku więzienia w zawieszeniu na pięć lat i 1000 zł grzywny oraz Karolina Z. na trzy lata więzienia w zawieszeniu na 3 lata.

Wszystkim oskarżonym zasądzono zakaz prowadzenia agencji modelek. Dodatkowo skazane muszą oddać zarobione na przestępstwie pieniądze – Joanna B. - 30 tys. zł, zaś Karolina Z. 55 tys. zł. - oraz pokryć koszty postępowania sądowego.Polecane wideo


 
Ostatnio dodane filmy/teledyski:zobacz wszystkie filmy »
SZLAK PRZEMYTNIKÓW...
SZUSZ(subskrybuj kanał)
SZLAK PRZEMYTNIKÓW...
facebook.comJulaPL...
Jula Kiedys odnajdziemy siebie oficjalnyprofil na facebooku
facebook.comJulaPL...
CHUBBY IN THE NUDE...
stylizacjetv
CHUBBY IN THE NUDE...
Dobrego Dnia Offic...
Jula
Dobrego Dnia Offic...
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida