środa 17-04-13, czytany: 15367 razy, autor: JO

Donatan nie zapłacił grupie Percival?

Zespół wycofał się z dalszego udziału w projekcie Równonoc.

PercivalPercival / YouTube
Grupa Percival, grająca muzykę z pogranicza słowiańskiego folka zrezygnowała ze współpracy z Donatanem. Jak napisali muzycy, nie wywiązywał się on ze zobowiązań.

Równonoc, czyli płyta, na której Donatan połączył rap z muzyką ludową odniosła ogromny sukces. Krążek sprzedał się doskonale, co zaowocowało statusem potrójnej platyny!

Obok polskich raperów w nagraniach wzięli udział muzycy z zespołu Percival. Teraz postanowili zakończyć współpracę z Donatanem. Dlaczego?

Na Facebooku zamieścili taki komunikat:

Z przykrością informujemy, że zapowiadane koncerty spod znaku Równonoc odbędą się bez naszego udziału. Nasz udział w całym projekcie był wielokrotnie pomijany, żadne obietnice związane z naszym udziałem zarówno w projekcie jak i w koncertach nie zostały dotrzymane, a na koniec odmówiono nam przyrzeczonego już 3 miesiące temu honorarium. Wobec takiego postawienia sprawy wycofujemy się z tego cyrku, co wielu naszych fanów przyjmie zapewne z radością.

Donatan nie kazał długo czekać na odpowiedź.

Nie lubię facebookowych oficjalnych oświadczeń, odpowiedzi na oświadczenia, komunikatów i prób dementowania czegokolwiek. Gdy nie wiadomo o co chodzi zawsze chodzi o pieniądze...z rozmowy z organizatorem wiem że nie dogadali się na temat stawki koncertowej. Tak się składa że komentarz zespołu PERCIVAL powinien zostać skierowany do organizatora koncertów...którym ja nie jestem. Jeżeli zespół jest niezadowolony z propozycji organizatora (stawki ) powinien uzgadniać to z nim a nie wylewać swoje frustracje na profilu. Zwłaszcza że taki komunikat razi we mnie i w projekt. Nie mam sobie nic do zarzucenia we współpracy z zespołem PERCIVAL, promowałem ich jak mogłem zawsze i wszędzie mówiąc o ich muzyce kiedy tylko mogłem...zresztą większość z Was odkryła ich dzięki obecności na płycie - napisał na Facebooku.

I tak oto, kiedy zaczęły się sukcesy, przyszło i polskie piekiełko.


Donatan nie zapłacił grupie Percival?

Donatan nie zapłacił grupie Percival?

Donatan nie zapłacił grupie Percival?

Donatan nie zapłacił grupie Percival?


Polecane wideo


 
Ostatnio dodane filmy/teledyski:zobacz wszystkie filmy »
Nieznana przepaść ...
Jula feat DZK
Nieznana przepaść ...
WRÓCILIŚMY,DWA DNI...
Szusz(subskrybuj aby być na bieżąco)
WRÓCILIŚMY,DWA DNI...
JAKĄ SZKOŁĘ WYBRAĆ...
stylizacjetv
JAKĄ SZKOŁĘ WYBRAĆ...
ALEX WE VLOGU & ZA...
Julia Kobus
ALEX WE VLOGU & ZA...
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Reklama

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida