środa 17-04-13, czytany: 15464 razy, autor: JO

Donatan nie zapłacił grupie Percival?

Zespół wycofał się z dalszego udziału w projekcie Równonoc.

PercivalPercival / YouTube
Grupa Percival, grająca muzykę z pogranicza słowiańskiego folka zrezygnowała ze współpracy z Donatanem. Jak napisali muzycy, nie wywiązywał się on ze zobowiązań.

Równonoc, czyli płyta, na której Donatan połączył rap z muzyką ludową odniosła ogromny sukces. Krążek sprzedał się doskonale, co zaowocowało statusem potrójnej platyny!

Obok polskich raperów w nagraniach wzięli udział muzycy z zespołu Percival. Teraz postanowili zakończyć współpracę z Donatanem. Dlaczego?

Na Facebooku zamieścili taki komunikat:

Z przykrością informujemy, że zapowiadane koncerty spod znaku Równonoc odbędą się bez naszego udziału. Nasz udział w całym projekcie był wielokrotnie pomijany, żadne obietnice związane z naszym udziałem zarówno w projekcie jak i w koncertach nie zostały dotrzymane, a na koniec odmówiono nam przyrzeczonego już 3 miesiące temu honorarium. Wobec takiego postawienia sprawy wycofujemy się z tego cyrku, co wielu naszych fanów przyjmie zapewne z radością.

Donatan nie kazał długo czekać na odpowiedź.

Nie lubię facebookowych oficjalnych oświadczeń, odpowiedzi na oświadczenia, komunikatów i prób dementowania czegokolwiek. Gdy nie wiadomo o co chodzi zawsze chodzi o pieniądze...z rozmowy z organizatorem wiem że nie dogadali się na temat stawki koncertowej. Tak się składa że komentarz zespołu PERCIVAL powinien zostać skierowany do organizatora koncertów...którym ja nie jestem. Jeżeli zespół jest niezadowolony z propozycji organizatora (stawki ) powinien uzgadniać to z nim a nie wylewać swoje frustracje na profilu. Zwłaszcza że taki komunikat razi we mnie i w projekt. Nie mam sobie nic do zarzucenia we współpracy z zespołem PERCIVAL, promowałem ich jak mogłem zawsze i wszędzie mówiąc o ich muzyce kiedy tylko mogłem...zresztą większość z Was odkryła ich dzięki obecności na płycie - napisał na Facebooku.

I tak oto, kiedy zaczęły się sukcesy, przyszło i polskie piekiełko.


Donatan nie zapłacił grupie Percival?

Donatan nie zapłacił grupie Percival?

Donatan nie zapłacił grupie Percival?

Donatan nie zapłacił grupie Percival?


Polecane wideo


 
Ostatnio dodane filmy/teledyski:zobacz wszystkie filmy »
SZLAK PRZEMYTNIKÓW...
SZUSZ(subskrybuj kanał)
SZLAK PRZEMYTNIKÓW...
facebook.comJulaPL...
Jula Kiedys odnajdziemy siebie oficjalnyprofil na facebooku
facebook.comJulaPL...
CHUBBY IN THE NUDE...
stylizacjetv
CHUBBY IN THE NUDE...
Dobrego Dnia Offic...
Jula
Dobrego Dnia Offic...
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida