środa 24-04-13, czytany: 5866 razy, autor: JO

Anja Rubik chciałaby poznać Nergala

Ma podobne zdanie na temat religii.

Anja RubikAnja Rubik / © KAPIF
Anja Rubik w wywiadzie udzielonym magazynowi Pani przyznała, że bardzo podobała się jej książka Nergala. Modelka odkryła, że jej poglądy są zbieżne z prezentowanymi przez wokalistę Behemotha.

- Byłam zaskoczona, jak wiele mamy ze sobą wspólnego. Momentami odnosiłam wrażenie, że czytam swój pamiętnik. On też jest spod znaku Bliźniąt, kochających ekstrema, zmiennych, pełnych sprzeczności. Poza tym zgadzam się z jego wieloma poglądami, chociażby z tym, że religia hamuje nasz rozwój. Nergal to niesamowicie inteligentny facet. Jego również chciałabym kiedyś poznać – wyznała.

Co ciekawe, Anja przyznaje rację także Dodzie, która w jednym z wywiadów stwierdziła, że trudno jej znaleźć silnego faceta, zdolnego do dotrzymania jej kroku.

- Czytałam wywiad, w którym Doda mówiła, że trudno jej znaleźć partnera równie silnego jak ona, bo mamy do czynienia z kryzysem męskości. Nie zgadzam się z jej wieloma poglądami, ale w tym wypadku muszę przyznać jej rację. Nastały czasy, kiedy to kobiety zaczynają rządzić światem. Trochę jak w "Seksmisji" Machulskiego – stwierdziła Anja.

Chcielibyśmy przypomnieć Anji, że wspomniane słowa Dody, dotyczą również Nergala.


Anja Rubik chciałaby poznać Nergala


Polecane wideo


 
Ostatnio dodane fotki:zobacz całą galerię »
Anja Rubik
Anja Rubik
Anja Rubik
Anja Rubik
Anja Rubik
Anja Rubik
Anja Rubik
Anja Rubik
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne filmiki

Pokrewne plotki

Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida