niedziela 28-04-13, czytany: 5761 razy, autor: JO

Kto pojawi się dzisiaj w Tylko muzyka? (FOTO)

Kolejnych dwóch wykonawców przejdzie do finału.

Susanna I AleksanderSusanna I Aleksander / Polsat
Do czterech wykonawców, którzy już są finalistami V edycji Tylko muzyka. Must be the music, dołączy dzisiaj kolejna dwójka. Zobaczcie kto powalczy o wasze głosy i finał.

Bezkompromisowi i ostrzy – tacy są członkowie zespołu Materia, który widzów i jurorów zaskoczył w eliminacjach metalową interpretacją klasyka Na Wojtusia z popielnika. Było mocno i soczyście, tylko czy teraz uda się to powtórzyć? W półfinale usłyszymy ich we własnym repertuarze – piosence Shayba.

Natalia Pikuła ze Zbąszynia jest niepokorna i wciąż poszukuje swojej muzycznej drogi. W eliminacjach jurorów „kupiła” bardziej osobowością, niż klasykiem Hit the Road Jack, który wykonała.

- Poprawne to było, ale nic więcej, tak to odśpiewałaś – usłyszała od Kory.

Natalia ma jednak w sobie to coś. W półfinale zdecydowała się pozostać w ambitnej muzycznej stylistyce i wykonać Son of a Preacher Man Arethy Franklin.

Salem zespołu Sayes – młodych chłopaków z Tarnowa - to jedna z tych eliminacyjnych kompozycji, które mają spore szanse by stać się przebojami. Alternatywne, rockowe granie plus świetny refren. W ich muzyce jest spora siła. W niedzielę zagrają swoją piosenkę Ostatni raz.

Future Folk, to zespół bratanka Sebastiana Karpiela Bułecki – Stanisława, który do programu przyjechał z Zakopanego. Stanisław to zapalony narciarz freestylowy, wokalista i muzyk. Muzyka Future Folk to połączenie tradycji z nowoczesnością, czego próbkę dali, wykonując w eliminacjach góralską klasykę W murowanej piwnicy. Jurorzy byli na „tak”, a urodą Stanisława zachwycała się Kora. W półfinale zespół zagra własną piosenkę Dukaty.

Słowiańska muzyka to ich specjalność, a połączenie różnych wpływów i kultur tworzy mieszankę iście wybuchową, o czym można było przekonać się, oglądając eliminacyjny występ Propabanda East Collectiv. Zespół tworzy pięciu panów i bardzo ładna wokalistka Justyna Jary. Jeżeli lubicie taką muzykę, powinniście zobaczyć jak wypadną w półfinale w kolejnej własnej kompozycji.

Łukasz Starszy Ryś tworzy od kilku lat. Na YouTube jego piosenki mają po kilka milionów wyświetleń. W eliminacjach pokazał jedną z lepszych swoich kompozycji - Nasze bloki. Jurorzy docenili
jego testy za prawdę i szczerość i pochwalili śpiew. Na „nie” była tylko Kora. W półfinale Starszy będzie rapował swój kolejny utwór Miasta nocą.

Susanna i Aleksader to duet, który powstał w... internecie. Ich wspólny występ w programie był – jak to ujął Wojtek Łozowski – magiczny. Jedno „nie” dostali od Kory. Wrażliwość, przejmujący głos Susanny i aranż Aleksandra do piosenki Anny German Tańczące Eurydyki dał im półfinał. Dzisiaj zagrają i zaśpiewają widzom jedną z własnych piosenek.

Hubert Bąk ma zaledwie 12 lat i pochodzi z Włoszczowej. Ze śpiewaniem chciałby łączyć swoją przyszłość. Jurorzy zazwyczaj tak młodych wykonawców wysyłają do domu, proponując by zaczekali z występami. W przypadku Huberta zrobili wyjątek, dając się zarazić jego entuzjazmowi i szczerości wykonania.

- Masz kawał głosu - usłyszał od Adama Sztaby po tym, gdy w eliminacjach zaśpiewał piosenkę Loreen Euphoria. 4 x „tak” dało mu przepustkę do półfinału w którym zmierzy się z piosenką Celine Dion.


Kto pojawi się dzisiaj w Tylko muzyka? (FOTO)
Future Folk

Kto pojawi się dzisiaj w Tylko muzyka? (FOTO)
Hubert Bąk

Kto pojawi się dzisiaj w Tylko muzyka? (FOTO)
Łukasz Starszy Ryś

Kto pojawi się dzisiaj w Tylko muzyka? (FOTO)
Materia

Kto pojawi się dzisiaj w Tylko muzyka? (FOTO)
Natalia Pikuła

Kto pojawi się dzisiaj w Tylko muzyka? (FOTO)
Propabanda East Collective

Kto pojawi się dzisiaj w Tylko muzyka? (FOTO)
Sayes


Polecane wideo


 
Ostatnio dodane filmy/teledyski:zobacz wszystkie filmy »
test kosmetyków tu...
stylizacjetv
test kosmetyków tu...
Subskrybuj oficjal...
Jula feat Fabsz Będę za toba klip
Subskrybuj oficjal...
MAMY DRZWI,REMONT ...
Mieszkamy tv
MAMY DRZWI,REMONT ...
Dobrego Dnia Offic...
Jula
Dobrego Dnia Offic...
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Reklama

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida