sobota 04-05-13, czytany: 14934 razy, autor: JO

Margaret w brytyjskim tabloidzie

Jej nagi teledysk dotarł do Anglii.

MargaretMargaret / © KAPIF
Margaret, 21-letnia wokalistka singlem Thank You Very Much narobiła już na polskiej scenie sporo zamieszania. Wygląda na to, że jej debiutancki klip zaistniał także w Wielkiej Brytanii.

O teledysku napisał tabloid The Sun.

21-letnia Polka zostawiła swój ślad na przemyśle rozrywkowym teledyskiem pełnym nagich mężczyzn i kobiet w różnym wieku, o różnych kształtach i rozmiarach - rozpoczął swój tekst na temat Margaret dziennik.

Autor zaznacza, że takie wideo nie mogło pozostać niezauważone. Nie ma więc się czemu dziwić, że teledysk do chwytliwej, letniej piosenki wzbudził już sporo kontrowersji.

Artykuł opisuje cały klip, z akcentami na niektóre sceny. Na przykład tę, kiedy mężczyzna wytrąca filiżankę z ręki Margaret penisem.

- Po wielu powtórkach z facetem wytrącającym filiżankę z mojej ręki penisem czułam, że powinnam coś powiedzieć. Więc powiedziałam: dobra gra penisem. Na co on dumnie odpowiedział: dziękuję, dużo ćwiczyłem. Pułap dziwaczności był naprawdę wysoki – przytacza słowa Margaret The Sun.

To że nagość się sprzedaje, nie ma najmniejszych wątpliwości. Jeżeli dorzucimy do tego jeszcze specyficzne poczucie humoru, to sukces jest nieunikniony.

Zapewne o Margaret jeszcze usłyszymy.


Margaret w brytyjskim tabloidzie


Polecane wideo


 
Ostatnio dodane fotki:zobacz całą galerię »
Margaret
Margaret
Margaret
Margaret
Margaret
Margaret
Margaret
Margaret




skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne filmiki

Pokrewne plotki

Reklama

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida