niedziela 19-05-13, czytany: 18979 razy, autor: JO

Zbrojewicz o coming oucie syna: Żona płakała przez trzy dni

Doświadczeniami własnej rodziny podzielił się w wywiadzie.

Mirosław ZbrojewiczMirosław Zbrojewicz / © KAPIF
Mirosław Zbrojewicz zasłynął rolą Gruchy w filmie Chłopaki nie płaczą oraz udziałem w kampanii społecznej dotyczącej homoseksualizmu – Rodzice odważcie się mówić.

Ostatnio w wywiadzie dla Onetu opowiedział o tym, jak jego rodzina przechodziła przez coming out Mateusza.

- Mateusz najpierw przyszedł do matki. Potem matka trzy dni płakała w kuchni. A ja się chyba domyślałem… - powiedział w wywiadzie i dodał: - Płacz wynikał wyłącznie z tego, że serce matki podpowiadało jej: istnieje jakieś zagrożenie dla Mateusza. Bała się, jak Mateusz będzie teraz funkcjonował - jako gej. Żona zareagowała bardzo emocjonalnie.

Jak się okazało, obawy były słuszne. Kilka dni później syn został pobity, co przybiło wszystkich członków rodziny. Także aktor spotkał się z tego powodu z atakami.

- Przy okazji nagrania filmu do kampanii Rodzice, odważcie się mówić!. Córka pokazała mi kilka wpisów w internecie. Zadziwiło mnie, że ludzie tak emocjonalnie podeszli do tematu. W krótkim filmiku powiedziałem, że mój syn jest gejem i oto coś się nagle okazało. Niektórzy ludzie zaczęli mieć silną potrzebę, by pisać: o, jeszcze jeden aktor..., o, ty pedale... I podobne rzeczy. (…) Nie wiem, na czym to polega, ale wszystkim już się pieprzy w głowach. Wystarczy powiedzieć mój syn jest gejem, a ludzie zaczynają bredzić. Wszystko jedno: mądrzy, głupi, dorośli, dzieci, młodzi, starsi… – przyznał Zbrojewicz.

Zdaniem aktora, bycie gejem w Polsce, mimo wielu zagrożeń, wciąż jest lepsze niż w wielu innych krajach. Zdarza mu się również na ten temat żartować. Wiecie jak wita się z kolegami z teatru w garderobie?

Cześć pedały.
Zbrojewicz o coming oucie syna: Żona płakała przez trzy dni


Polecane wideo


 
Ostatnio dodane filmy/teledyski:zobacz wszystkie filmy »
JEDZIEMY DO ISCHGL...
SZUSZ
JEDZIEMY DO ISCHGL...
test kosmetyków tu...
stylizacjetv
test kosmetyków tu...
Subskrybuj oficjal...
Jula feat Fabsz Będę za toba klip
Subskrybuj oficjal...
MAMY DRZWI,REMONT ...
Mieszkamy tv
MAMY DRZWI,REMONT ...
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Reklama

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida