środa 05-06-13, czytany: 3728 razy, autor: JO

Pazura do Wojewódzkiego: Padam do nóg.. ze śmiechu

Aktor śmieje się z showmana, bo ten obraził się na redaktora naczelnego Newsweeka.

Cezary PazuraCezary Pazura / © KAPIF
Kuba Wojewódzki ostro zaatakował Tomasza Lisa, po tym jak na okładce Newsweeka pojawiła się twarz TVN-owskiego gwiazdora w kontekście jego teoretycznego udziału w wyborach.

- Ja myślę, że on lubi dobre wyniki sprzedaży. I to jest bardziej bolesne, bo ktoś mnie zaprosił na targ, na którym nie bywam. Tym targiem jest polityka. Tym targiem są wybory parlamentarne, cały ten świat, którego unikam – stwierdził Wojewódzki.

Zdaniem Cezarego Pazury nadąsanie Kuby Wojewódzkiego jest śmieszne. Na swoim profilu facebookowym aktor napisał (pisownia oryginalna):

Coś niewiarygodnego???... Kubuś Wojewódzki się dziś zdenerwował.... Mój ulubiony szołmen i "zdrowy wariat" ma za złe Newsweekowi, że był na okładce?! Jakżesz to się wyraził?: że ktoś go zaprosił na targ, na którym nie bywa.... W życiu się tak nie uśmiałem;) Kubełku słodki, Ty od lat żyjesz z tego ,że zapraszasz na targ! Czy sobie ktoś tego życzy , czy nie... To Tobie chłopie wolno, a innym nie? Ale jaja... Nie wiedziałem... Dostosuję się:) W kontekście Twojej złości dedykiję Ci stare hawańskie przysłowie: jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubie;)  Acha! Jeszcze jedno...Użycie wizerunku Borysa Szyca WYBITNEGO AKTORA !!!!!, w kontekście w jakim został użyty, to jest nadużycie.... Ale Kubusia???? Na Boga , trochę więcej dystansu. DO SIEBIE:) Padam do nóg! .....ze śmiechu....

Podzielacie jego opinię?


Pazura do Wojewódzkiego: Padam do nóg.. ze śmiechu

Pazura do Wojewódzkiego: Padam do nóg.. ze śmiechu


Polecane wideo


 
Ostatnio dodane fotki:zobacz całą galerię »
Cezary Pazura Czar...
Cezary Pazura Czar...
 Cezary Pazura Tor...
Cezary Pazura Tor...
Cezary Pazura
Cezary Pazura
Cezary Pazura
Cezary Pazura
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne plotki

Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida