sobota 29-06-13, czytany: 13302 razy, autor: Rain Dog

Chung: Rozbierałam się przed odrażającymi facetami

Karierę modelki zaczynała jako 14-latka.

Alexa ChungAlexa Chung / © Fame/Flynet
Odniosła sukces, ale pierwsze kroki wspomina dziś z goryczą i obrzydzeniem. Alexa Chung wyznała ostatnio w wywiadzie, że jako nastolatka z aspiracjami do bycia modelką, przeszła przez niejedną rozbieraną sesję przed "odrażającymi facetami".

29-latka zaczynała w wieku 14 lat. Dziś mówi, że podczas castingów organizowanych często w obcych domach była proszona o rozebranie się. Do tej pory Chung nie przyznała się rodzicom, co działo się w czasie castingów. Wiedziała, że to było złe, a rodzice nie pochwalali jej decyzji o zarabianiu w modelingu.

Oczywiście, że wiedziałam, że to jest złe. Wiesz, kiedy odbywa się casting, a jakiś odrażający facet w swoim mieszkaniu w Illford mówi do ciebie "Zdejmij ubranie..." a ty to robisz, nie masz ochoty opowiadać o tym mamie, bo wiesz, że to nie było dobre - tłumaczy Alexa.

Modelka podkreśla, że takich przypadków było mnóstwo. Rozbierała się głównie wtedy, gdy organizatorzy castingu informowali, że sesja będzie dotyczyć kostiumów kąpielowych.

Alexa Chung w swojej karierze reklamowała różne produkty i marki - Fantę, Sony, Urban Outfiters, a nawet Tampax. Jej kariera zaczęła się, gdy ktoś z agencji Storm "wyłapał" dziewczynę na plaży w Majorce. Dziś Chung spędza większość czasu w USA. Nadal jest modelką i dziennikarką modową.


Alexa Chung: Musiałam się rozbierać przed odrażającymi facet

Alexa Chung: Musiałam się rozbierać przed odrażającymi facet

Fot. © Fame/Flynet


Polecane wideo


 
Ostatnio dodane fotki:zobacz całą galerię »
Alexa Chung
Alexa Chung
Alexa Chung
Alexa Chung
Olga Kurylenko
Olga Kurylenko
Olga Kurylenko
Olga Kurylenko
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne plotki

Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida