sobota 13-10-07, czytany: 5381 razy, autor: Beverly Pills

Damięcki o kobietach

"Jeśli dziewczyna ma odstające uszy i nie wstydzi się ich, jest..."

Mateusz DamięckiMateusz Damięcki / © KAPiF
Mateusz Damięcki jest ostatnio wszędzie. W telewizji możemy oglądać jego taneczne zmagania, w gazetach i czasopismach poczytać wywiady, które są dość liczne.

Tematem rozmowy z pismem Cosmopolitan były kobiety.

- Najbardziej urzekają mnie kobiety, które mają wdzięk. A zazwyczaj jest tak, że to kobiety, które mają jakiś defekt, mają najwięcej wdzięku - twierdzi aktor.

- Jeśli dziewczyna ma odstające uszy i nie wstydzi się ich, jest dużo bardziej ciekawa niż ta, która jest idealna. Właśnie na tym polega wdzięk, że mimo wad ta dziewczyna podnosi głowę i idzie do przodu. O tym jednak, czy ulegnie się czyjemuś urokowi, decyduje to coś, co nie zależy od osoby, ale też od miejsca, czasu, układu gwiazd... - dodaje.

Gdy jego rozmówczyni wspomniała, że kobiety za nim szaleją, odpowiedział:

- No właśnie, ale 13-14-letnie! Ja nie mam nic przeciwko temu, ale za to grozi prokurator. A mówiąc poważnie, zawsze kiepski byłem w te klocki. Za każdym razem obawiałem się, że jak zacznę flirtować, to zaraz będę musiał się ożenić, będę miał dwójkę dzieci. Lepiej tego nie zaczynać.

Nie mogło zabraknąć pytania, czy coś łączy go z Ewą Szabatin.

- Zanim podpisywałem umowę na występ w Tańcu z Gwiazdami, wiedziałem, że pojawią się takie plotki. To było tak przewidywalne, że spłynęło po mnie jak po kaczce... Myślę, że nikt z moich znajomych, widząc, jak jest naprawdę, nie zwrócił uwagi na te plotkia


Polecane wideo


 
Ostatnio dodane fotki:zobacz całą galerię »
Mateusz Damięcki A...
Mateusz Damięcki A...
Kochaj i Tańcz
Kochaj i Tańcz
Kochaj i Tańcz
Kochaj i Tańcz
ja arania iza i ma...
ja arania iza i ma...
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne plotki

Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida