wtorek 13-08-13, czytany: 18326 razy, autor: F-Word

Cichopek w Gali tłumaczy się z mieszkania

"Ale jaka fortuna? Przecież ten dom to własność banku!"

Kasia CichopekKasia Cichopek / © KAPiF
Kasia Cichopek jest w drugiej ciąży. Pracuje mniej, mówi więcej. Najwyraźniej ten wywiad i sesja w Gali to jej "becikowe".

Ulubienica kolorowej prasy rozwiewa wszelkie wątpliwości: nie zdecydowali się z Marcinem Hakielem na drugie dziecko z powodu kryzysu, a tylko i wyłącznie dlatego, że chcieli, by ich synek Adaś miał rodzeństwo.

- Najgorsze, co można zrobić, to zdecydować się na dziecko, żeby ratować związek. Nie tędy droga, zresztą to by nam nie przyszło do głowy. Mieliśmy problemy techniczne w sensie mieszkaniowym i musieliśmy trochę uporządkować naszą sytuację pod tym względem, natomiast emocjonalnie nic się nie zmieniło - przekonuje.

Kryzysu nie ma ani pod względem uczuć, ani finansów, chociaż Kasia twierdzi, że dom jeszcze nie jest ich.

- Ale jaka fortuna? Przecież ten dom, na razie, to nie jest moja własność, tylko banku. Byliśmy jednymi z pierwszych, którzy poczynili taką dużą inwestycję, do tego jako bardzo młodzi ludzie. My po prostu chcieliśmy dobrze zainwestować kapitał. Praca raz jest, raz jej nie ma, a dom stoi, ma cztery ściany – to jest nasze bezpieczeństwo.

Wie, co mówi. W pierwszej ciąży z dnia na dzień została bez zajęcia.

- Patrząc na to obiektywnie, to rzeczywiście na tej ciąży dużo straciłam. Przede wszystkim główną rolę w "Tancerzach". Piątej edycji programu "Jak Oni Śpiewają" też nie mogłam poprowadzić, nie poprowadziłam już żadnej imprezy – opowiada na łamach Gali. W piątym miesiącu ciąży musiałam również odejść z "M jak Miłość", bo tam akurat urodziłam dziecko i nie dało się mojego stanu w żaden sposób uwiarygodnić w scenariuszu. W związku z tym w piątym miesiącu ciąży właściwie wylądowałam na bezrobociu. Ciach - dziękujemy pani bardzo. To był dla mnie szok.

Cichopek w Gali tłumaczy się z mieszkania

Cichopek w Gali tłumaczy się z mieszkania

Cichopek w Gali tłumaczy się z mieszkania


Polecane wideo


 
Ostatnio dodane fotki:zobacz całą galerię »
Katarzyna Cichopek...
Katarzyna Cichopek...
Katarzyna Cichopek...
Katarzyna Cichopek...
Kasia i Marcin
Kasia i Marcin
KRZYSZTOF IBISZ
KRZYSZTOF IBISZ
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne filmiki

Pokrewne plotki

Reklama

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida