piątek 23-08-13, czytany: 12262 razy, autor: F-Word

Agnieszka Chylińska w Pani: Czytam żywoty świętych (FOTO)

"Wykupiłam wszystkie możliwe dzienniki, miesięczniki: Głos Karmelu, Głos Ojca Pio."

Agnieszka ChylińskaAgnieszka Chylińska / © KAPiF
Agnieszka Chylińska niebawem zacznie występować w telewizjach śniadaniowych w roli ekspertki od rzeczy wszelakich. Jest na dobrej drodze, bo jej metamorfoza coraz bardziej ją ustatecznia.


W wywiadzie dla najnowszej Pani tłumaczy (po raz kolejny), dlaczego zdecydowała się na swój nowy wizerunek.

- Nie wierzę, gdy dziewczyna mówi, że nie chciałaby być piękna i zgrabna. Ale czasem nie ma się motywacji, żeby coś z sobą zrobić, i wtedy łatwiej przyjąć pozę "mam to gdzieś". Był czas, kiedy ważyłam ponad 70 kg, miałam krzywe zęby. Na dyskotekach w szkole podpierałam ściany. Brakowało mi potwierdzenia mojej kobiecości. Bo nawet jeśli jesteś gruba, ale twój chłopak mówi, że kocha "swojego pączuszka", to wtedy siebie akceptujesz. Chłopaki z zespołu przy wódce wznosili toasty: "Zdrowie pięknych dziewczyn i twoje, Agnieszka!". To mnie bolało, ale oczywiście krzyczałam: "Zdrowie!".

Twierdzi, że zmieniła się nie tylko na zewnątrz:

- Ostatnio czytam literaturę religijną, wykupiłam wszystkie możliwe dzienniki, miesięczniki: Głos Karmelu, Głos Ojca Pio.
Kiedy się do czegoś zabieram, to radykalnie. Gdy ludzie mówią o nawróceniu - strasznie nie lubię tego słowa - to brzmi jakoś patetycznie. Ja któregoś dnia poczułam, że choćbym nie wiem jaki sukces osiągnęła, to w środku czuję ogromny niedosyt, tęsknotę. Szukam wzorów. Ostatnio lubię czytać żywoty świętych. To nie były postaci z obrazków, które tylko rączki składały, ale ludzie z krwi i kości - jeden lubił się napić, inny był kobieciarzem i nagle pojawił się zwrot akcji. Próbuję równać do najlepszych z najlepszych. Kiedyś punktem odniesienia był dla mnie Klub 27, a teraz święty Franciszek czy święta Klara. Nie chcę być odbierana jako świętojebliwa, ale do wiary podchodzę poważnie.

Agnieszka Chylińska w Pani: Czytam Żywoty świętych (FOTO)

Agnieszka Chylińska w Pani: Czytam Żywoty świętych (FOTO)


Polecane wideo


 
Ostatnio dodane fotki:zobacz całą galerię »
Agnieszka Chylińsk...
Agnieszka Chylińsk...
agnieszka chylińsk...
agnieszka chylińsk...
Aga i o.n.a.
Aga i o.n.a.
Aga
Aga
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne filmiki

Pokrewne plotki

Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida