wtorek 03-09-13, czytany: 14990 razy, autor: Płatek Śniegu

Piotr Kaszubski grozi i straszy Tomasza Saweczko (FOTO)

Pasta WhiteTime by Kaszubski nie może zostać przez nikogo skrytykowana?

Piotr KaszubskiPiotr Kaszubski / facebook
Piort Kaszubski - intryguje i irytuje. Czy jest milionerem? Tego nie wiemy, być może taki tytuł to nic innego niż dobra kampania reklamowa.

W każdym razie Piotruś wypuścił na rynek nowy produkt kosmetyczny - pastę do zębów WhiteTime. O produkcie zrobiło się bardzo głośno - Kaszubski bezprawnie użył w kampanii reklamowej wizerunku dr Jakuba Dziewita. Więcej o tej aferze dowiecie się tutaj.

To była pierwsza ciemna strona WhiteTime, teraz czas na drugą, jeszcze mroczniejszą. Pan Tomasz Saweczko na swoim blogu dał wyraz swoim wątpliwościom co do skuteczności pasty produkowanej przez Kaszubskiego. Oczywiście, to nie mogło spodobać się młodemu może-milionerowi.

Od razu rozpoczął kampanię na rzecz usunięcia wpisu, zamiast wykazać się życzliwością, wykazał się jej brakiem i nawet nie chamstwem, a głupotą. W opinii młodego "przedsiębiorcy" Saweczko powinien przestraszyć się gróźb i drżącymi ze strachu rękoma usunąć swoją opinię na temat pasty.

Co takiego napisał Piotr Tomaszowi?

Piotr Kaszubski grosi i straszy Tomasza Saweczko (FOTO)
Screen z artykułu Saweczki


Saweczko się nie przestraszył, Kaszubski przechodzi więc do planu B. Wysyła znajomym Tomasza smsy, podstępem chce zdobyć adres swojego wroga.

Piotr Kaszubski grozi i straszy Tomasza Saweczko (FOTO)
Screen z artykułu Saweczki


Kaszubskiemu uda się wybielić swój wizerunek po takiej akcji? Jak koledzy, którymi straszy nie pomogą, to zostanie mu tylko... pasta.

Piotr Kaszubski grozi i straszy Tomasza Saweczko (FOTO)
Facebook


Polecane wideo


 
Ostatnio dodane filmy/teledyski:zobacz wszystkie filmy »
Testy podkladów pu...
Stylizacjetv
Testy podkladów pu...
Jula - Kiedyś odna...
(SUBSKRYBUJ OFICJALNY KANAŁ JULA INFO POLUB FACEBOOKA)
Jula - Kiedyś odna...
BĘDĄ BLIŹNIAKI(SUB...
SZUSZ
BĘDĄ BLIŹNIAKI(SUB...
Teledysk do piosen...
Drugi singiel promujący nadchodzący 3 album juli
Teledysk do piosen...
skomentuj:Wasze komentarze (1): sortuj ↓

gość18-04-16, 20:20, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

Witam. Zbieram informacje dotyczące takiej osoby jak Piotr Kaszubski. Gdybyś posiadał/posiadała interesujący temat, czy też nawet drobny epizod, daj znać na personalsourceofinformation@gmail.com. Każda informacja może być istotna. Tak samo zwracam się do Piotra Kaszubskiego, bo prędzej czy później i on znajdzie mój wpis, ciężko jest ukryć fakt, że ma się skłonności do mitomanii? Potraktuj to proszę jako zwykłe pytanie, ale liczę na odpowiedź. Tak samo o jakiej fundacji mówiłeś skoro żadnej nie ma?

strony
1


Reklama


Pokrewne plotki

Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida