poniedziałek 23-09-13, czytany: 23743 razy, autor: Płatek Śniegu

Siostra Kris Jenner to niezłe ziółko

Cuda i tajemnice w rodzinie Kris Jenner.

Kris JennerKris Jenner / © Fame/Flynet
Kris Jenner nie udało się utrzymać tej historii w tajemnicy. Mama smoczyca dba o wizerunek rodzinki - ma być cukierkowy, bogaty i bez skazy. Sama Kris ukrywa jednak nieskończoną liczbę sekretów i sekrecików. Słyszeliście kiedyś o siostrze Kris?

Karen Houghton to zła siostra mamy menadżer. Jest młodsza, wygląda na o wiele starszą, ale biorąc pod uwagę, że jest biedniejsza to nie jesteśmy zdziwieni tym faktem. Karen trzymała się z dala od rodzinnego show swojej siostrzyczki, zresztą Kris było to na rękę, bo z Karen jest niezłe ziółko.

Karen ma za sobą długą historię nałogów i związków z bardzo złymi chłopcami. Jej były mąż, Mark Zettel, był narkomanem, złodziejem, nielegalnie posiadał amunicję i był aresztowany aż 16 razy! Obecnie Mark ma zakaz zbliżania się do Karen. Następna miłość siostry Kris to nieco lepszy, Steven Edward Thornton, aresztowany był 12 razy za kradzieże, włamania i wandalizm.

Kris do tej pory strzegła tych informacji, mogą one zaszkodzić rodzinnej marce. Dziwicie się, że nikt do tej pory nie wspominał o cioci Karen?

Zdjęcia Karen:
FOTO 1
FOTO 2

Siostra Kris Jenner to niezłe ziółko


Polecane wideo


 
Ostatnio dodane fotki:zobacz całą galerię »
Jenner-Kings Insta
Jenner-Kings Insta
Kim Kardashian
Kim Kardashian
Kim Kardashian
Kim Kardashian
Kim Kardashian
Kim Kardashian
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne filmiki

Pokrewne plotki

Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida