poniedziałek 23-09-13, czytany: 23353 razy, autor: F-Word

Olivier Janiak: Mam zrobione zęby, bo naturalne były okropne

Nawołuje, by się leczyć z kompleksów.

Olivier JaniakOlivier Janiak / © KAPiF
Olivier Janiak dziś jest piękny, przystojny, ale okazuje się, że on też ma za sobą poprawianie urody. Prezenter przyznaje, że "zrobił sobie zęby" i apeluje: "Zmieniajcie się!".

Czy to prośba do Polaków, by byli bardziej otwarci na to, co niesie medycyna estetyczna i ortodoncja? Mówiąc o botoksie mówi:

- Ja jestem na takim etapie, że nie próbowałem tego i nie mam w planach, bo wydaje mi się, że nie ma nic fajniejszego niż dobrze dojrzały facet fajnie się starzejący z godnością i z charakterem przynależnym do wieku, to co jest też we tym wypisanym na twarzy i dzisiaj też jesteśmy bez make-upu, ty też, ja na pewno też. Prawda o człowieku leży w jego działaniach, nie w tym ile ma zmarszczek, w tym ile jest w stanie zrobić dla innych. Ale ja tego nie neguję, nie oceniam tego, bo nie chcę tego robić i nie mam tego w planach. Ba! Odstręcza mnie to nawet, także z takich nie powiem, ideologicznych punktów widzenia, bo to nie ma nic do ideologii, to jest raczej punkt widzenia. (…) Ta medycyna estetyczna, bo od tego wyszliśmy, jest moim udziałem. Ja mam zęby zrobione. Moje naturalne zęby były koszmarne. Nigdy się nie uśmiechałem, zakrywałem zawsze usta. Kiedy byłem dzieckiem, pomijając to, że miałem diastemę, nierówne zęby (…) Kiedy byłem dzieckiem dostawałem antybiotyki i one spowodowały, że moje szkliwo nie wyrosło, więc jak miałem coś takiego, jakbyś wziął piłę i piłował przez zęby i to, co wypiłowałeś jeszcze było żółte. I ja wiem, dlatego nigdy nie neguję tego, jak poprawa swojego wizerunku, taka polegająca na zębach czy być może na innych rzeczach, jak w przypadku wielu ludzi, jak mają kompleks zęba, nosa, nie mają piersi czy czegoś innego. Boże! Zmieniajcie się ludzie, bądźcie szczęśliwi! Zmieniajcie się tylko po to, by wasze życie było pozbawione przynajmniej jednego elementu kompleksu - zapewnił w rozmowie z Łukaszem Jakóbiakiem.

Dobry sposób na leczenie kompleksów? Janiak chyba może potwierdzić.
 


Olivier Janiak: Mam zrobione zęby, bo naturalne były okropne

Olivier Janiak: Mam zrobione zęby, bo naturalne były okropne 
Ostatnio dodane filmy/teledyski:zobacz wszystkie filmy »
BYE BYE 2015! | VL...
Julia Kobus
BYE BYE 2015! | VL...
HISTORIA SWETRA | ...
Julia Kobus
HISTORIA SWETRA | ...
21 LAT MINELO! | V...
Julia Kobus
21 LAT MINELO! | V...
PIES NAJLEPSZY PRZ...
Julia Kobus
PIES NAJLEPSZY PRZ...


loading...


skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne plotki

Reklama

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida