środa 02-10-13, czytany: 9024 razy, autor: JO

Jolanta Kwaśniewska uczy jak się starzeć

W telewizji.

Jolanta KwaśniewskaJolanta Kwaśniewska / © KAPIF
Jolanta Kwaśniewska, była prezydentowa, mama najbardziej medialnej panny młodej, specjalistka od stylu i savoir-vivre ma od wczoraj nową rolę – została telewizyjnym coachem. I będzie mówić ludziom jak się starzeć.

Prezydentowa poprowadziła już pierwszy odcinek cyklu, który emitowany jest w Pytaniu na śniadanie. Jolanta Kwaśniewska będzie udowadniać, że jesień życia nie polega na narzekaniu, kreśleniu krzyżówek i spędzaniu czasu w kolejkach w przychodniach.

Starość, według cyklu Kwaśniewskiej, powinna być europejska, uśmiechnięta i zdrowa.

– Pokażemy, że w sile wieku można żyć aktywnie, zdrowo, można kultywować przyjaźnie, nawiązywać nowe znajomości, oddawać się hobby, uprawiać sport, modnie się ubierać, korzystać z nowych technologii. W Polsce wciąż pokutuje stereotypowe myślenie o starości, swego rodzaju „babciny” wizerunek osoby w podeszłym wieku. Trzeba przełamywać i odczarowywać ten model myślenia. Starzenie się społeczeństw europejskich jest faktem. Wciąż jednak zbyt rzadko mówi się o tym, że ludzie starzy to ogromny kapitał społeczny, którego nie można zmarnować – zapewniała Kwaśniewska.

Nieśmiało proponujemy drobną modyfikację – dobrze byłoby, gdyby pani prezydentowa pokazała jak to osiągnąć, mając do dyspozycji 1000 złotych emerytury.


Jolanta Kwaśniewska uczy jak się starzeć


Polecane wideo


 
Ostatnio dodane fotki:zobacz całą galerię »
Jolanta Kwaśniewsk...
Jolanta Kwaśniewsk...
Michael i Jolanta ...
Michael i Jolanta ...
Jackson z panią Kw...
Jackson z panią Kw...
J. Kwaśniewska i M...
J. Kwaśniewska i M...
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne plotki

Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida