wtorek 12-11-13, czytany: 25704 razy, autor: fyla

Czy Ania Bałon jeszcze się odchudza?

Wyszła klapa?

Ania BałonAnia Bałon / ©KAPiF
O jej odchudzaniu słyszała cała Polska. Ania Bałon pod okiem trenera, dietetyczki i kamer postanowiła w 3 miesiące zrzucić aż 18 dodatkowych kilogramów, jakie jej przybyły od czasu udziału w Top Model.

Zaczęło się bardzo obiecująco. Co tydzień DD TVN emitowało materiał pokazujący jej zmagania z tuszą. Niestety, pod koniec września, po trzech tygodniach walki, stosowania diety 1000 kalorii i ostrych treningów modelka schudła zaledwie 1,5 kg. W połowie października gwiazdka wyznała w rozmowie z Newseria Lifestyle, że chętnie spróbowałaby zabiegów odchudzających w salonach kosmetycznych:

- Jeżeli ktoś ma na to pieniądze, to dlaczego nie. Jeżeli czyjeś życie ma się zmienić dzięki temu, że coś sobie zmieni metodami takimi niekonwencjonalnymi właśnie, to proszę bardzo. Ja nie mam potrzeby zmieniać nic plastycznie, ale spróbowałabym takich maszyn odchudzających, żeby zobaczyć, jaki to daje efekt.

Czy Ania się na nie zdecydowała? Nie wiadomo. Ostatni raz widziano ją na salonach 3 tygodnie temu, ale nikt nie wie, ile Ania teraz waży.

Czyżby plan spalił na panewce, a wszystkie materiały telewizyjne i motywacja poszły na marne? Ania już nigdy nie stanie publicznie na wadze?

Co z odchudzaniem Ani Bałon?!

Co z odchudzaniem Ani Bałon?! 
Ostatnio dodane filmy/teledyski:zobacz wszystkie filmy »
3 FRYZURY NA JESIE...
Stylizacje Hairstyles
3 FRYZURY NA JESIE...
6 VLOG W DOMU
szusz vlogmas
6 VLOG W DOMU
SUBSKRYBUJ KANAŁ S...
Szusz HAUL Z BERLINA
SUBSKRYBUJ KANAŁ S...
REMONT ODC. 6 DUŻE...
MIESZKAMY TV
REMONT ODC. 6 DUŻE...
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne plotki

Reklama

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida