czwartek 25-10-07, czytany: 3403 razy, autor: Beverly Pills

Górniak jak Jolie?

Podobno chce adoptować! AKTUALIZACJA

Edyta GórniakEdyta Górniak / © KAPiF
Kilka dni temu Edyta Górniak wyleciała z Polski wraz z mężem, Dariuszem Krupą, do południowo-wschodniej Europy.

Wcześniej udzielała wywiadów odnośnie nowej płyty, więc wszyscy skupiali się na tym, a nie na nagłej podróży. Podobno chce odpocząć po tym gorącym okresie.

Życie na Gorąco donosi, że powód tej wycieczki jest inny - para chce adoptować dziecko. Ponoć pomysł narodził się już rok temu, ale Górniak bała się wielu formalności, które niestety trzeba załatwić przy zagranicznej adopcji i nie miała na to czasu. Wtedy myślała o tym, by wziąć pod swój dach chłopca z Rumunii.

Nie było jednak na to wszystko czasu. Teraz pismo spekuluje, że piosenkarka idzie tropem Angeliny Jolie, która może być w tym przypadku wzorem - ze wszystkimi formalnościami poradziła sobie znakomicie.

- Edyta przez ostatnie lata zajmowała się porządkowaniem swojego życia. Sporo pracowała i nie miała czasu dla siebie, tak jak inne kobiety - opowiada przyjaciel pary. - Tymczasem zawsze marzyła o wielkiej rodzinie. Wiem, że z Darkiem chcą mieć kilkoro dzieci.

AKTUALIZACJA

Jak się dowiedzieliśmy, Edyta Górniak nie zamierza brać przykładu z amerykańskiej aktorki i o adopcji nie ma mowy. Więcej na ten temat tutaj.


Polecane wideo


 
Ostatnio dodane fotki:zobacz całą galerię »
Edyta Górniak
Edyta Górniak
Edyta Górniak
Edyta Górniak
Edyta Górniak
Edyta Górniak
Edyta Górniak
Edyta Górniak
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne filmiki

Pokrewne plotki

Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida