piątek 26-10-07, czytany: 10218 razy, autor: Beverly Pills

Jacek Kawalec wcale nie miał tak łatwo

Kłopoty z przeszłości nadal go gnębią.

Jacek KawalecJacek Kawalec / © KAPiF
Na ekranie często się uśmiecha. Sprawia wrażenie mężczyzny z klasą, kochającego ojca i męża.

Jak donosi Życie na Gorąco, w życiu prywatnym wcale nie jest tak łatwo. Jacek Kawalec i jego żona Joanna szukali w 1989 roku swoich czterech katów. Nie mieli wówczas mieszkania, a w ich życiu było małe dziecko. Wtedy pojawiła się okazja - znaleźli na warszawskiej Saskiej Kępie zadbany strych.

Zrobili wszystko, by tam zamieszkać. Zdobyli wszystkie zezwolenia i przystąpili do adaptacji strychu. Stworzenie z takiego miejsca przystani życiowej wymagało wielu pieniędzy. W końcu jednak udało się - Kawalec pracował nawet za granicą, ale dzięki zdobytym funduszom stworzyli dwupoziomowe mieszkanie.

Później jednak okazało się, że owe mieszkanie nie może zostać ich własnością, choć przecież sami stworzyli tam miejsce do godnego życia. Nie pomagali sąsiedzi, którzy specjalnie np. nasyłali policję, sugerując, że aktor zakłóca ciszę nocną. Ostatecznie sprawa trafiła do sądu i toczy się już od półtora roku.

Kawalec jest nawet współzałożycielem stowarzyszenia Nasze poddasze, które zajmuje się ludźmi w podobnej sytuacji. Kilku osobom się udało, co podnosi go na duchu. Tym bardziej, że przez to wszystko jego żona popadła wcześniej w depresję. Ma jednak nadzieję, że cała sprawa wyjaśni się na jego korzyść. 
Ostatnio dodane filmy/teledyski:zobacz wszystkie filmy »
(subskrybuj kanał ...
szusz HAUL KOSMETYCZNY Z DM
(subskrybuj kanał ...
3 FRYZURY NA JESIE...
Stylizacje Hairstyles
3 FRYZURY NA JESIE...
6 VLOG W DOMU
szusz vlogmas
6 VLOG W DOMU
REMONT ODC. 6 DUŻE...
MIESZKAMY TV
REMONT ODC. 6 DUŻE...
skomentuj:Wasze komentarze (3): sortuj ↓

gość16-01-16, 16:17, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

Pani chrzestnego tylko nie lubią chamscy,złosliwi ludzie dlatego ,że pana Jacka nie można nie lubić gdyż jest on ciepłym,sympatycznym ,serdecznym człowiekiem i wybitnym aktorem .A złośliwych,chamskich zawistnych nie brakuje,ale nie warto.się przejmować takimi zakałam.Ludzi którzy pana Jacka Kawalca cenią,szanują i kochają jest dużo większość,bo pana Jacka nie sposób nie kochać.Jego żona i dzieci to szczęściarze,że mają takiego cudownego męża i tate.Pozdrawiam.pana Jacka ciepło i życzę wszystkiego co najlepsze dla całej rodziny pana Jacka :)

gość16-01-16, 16:08, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

Pan Jacek Kawalec jest cudownym człowiekiem bardzo skromnym i sympatycznym jest niezwykle uzdolnionym artystą tylko niestety ma chamskich złośliwych sąsiadów którzy jemu i jego rodzinie stwarzali problemy.

gość16-01-16, 16:06, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

Widze ,że nawet głos zabrał pana Jacka złosliwy sąsiad i nazywa go cwaniaczkiem,a sam jest cwaniakiem do potęgi.Pan Jacek jest fantastycznym aktorem i bardzo dobrym człowiekiem .

strony
1


Reklama


Pokrewne plotki

Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida