czwartek 12-12-13, czytany: 12232 razy, autor: fyla

Patrycja Pająk: Schudłam 7 kilogramów w 2 tygodnie (VIDEO)

Pająk pod okiem Roberta Patolety zmieni się w gwiazdę?

Patrycja PająkPatrycja Pająk / ©KAPiF, YouTube
Patrycja Pająk do tej pory znana była głównie ze swojego biustu. Teraz postanowiła to zmienić. Zapisała się na lekcje śpiewu i zamierza nagrać płytę. To tylko początek jej metamorfozy. Przemianom Pająk z celebrytki w gwiazdę zamierza przyglądać się Robert Patoleta:

Showbiznes wcale nie musi żerować na najniższych instynktach. Przecież można połączyć przyjemne z pożytecznym i pokazać kogoś bardziej wartościowego. Wybrałem zatem Patrycję Pająk, znaną wcześniej z tego, że walczyła z byłym partnerem o zwrot kosztów powiększenia biustu. Patrycja zapewniła, że zamierza zmienić swój wizerunek, swoje życie i stać się kimś więcej niż celebrytką znaną z tego, że jest znana. - czytamy na blogu dziennikarza.

Skąd wziął się pomysł na PPP - Przemiana Patrycji Pająk?

Media chętnie podsuwają swoim odbiorcom takie okazy jak Natalia Siwiec, Patrycja Wojnarowska czy Monika Pietrasińska. Niektóre stacje telewizyjne licząc na wysoką oglądalność wypuszczają proste, jeżeli nie prostackie, wyroby serialopodobne, jak „Miłość na bogato”, „Ekipa z Warszawy” czy reality show pierwszej z wymienionych pań. Nie zgadzam się z takim podejściem. Showbiznes wcale nie musi żerować na najniższych instynktach.

Pająk swoją metamorfozę zaczęła od zrzucenia kilku kilogramów:

- Schudłam, schudłam, 7 kilogramów w 2 tygodnie. Jem normalnie, jem 5 posiłków dziennie, odżywiam się bardzo zdrowo, zrezygnowałam z mięsa, ale nie dlatego, żeby schudnąć, tylko żeby nie mieć nic wspólnego z zabijaniem zwierząt. Obrzydza mnie mięso... Dodatkowo przestałam solić, przestałam używać cukru, no i jem bardzo zdrowo, praktycznie same owoce i warzywa.


Trzymacie za nią kciuki? 
Ostatnio dodane filmy/teledyski:zobacz wszystkie filmy »
73 Questions With ...
Vogue
73 Questions With ...
*Wystarczysz mi*
*M.Wiśniewski ("Nierdzewny" nowa płyta MW )*
*Wystarczysz mi*
*Karawana jedzie d...
*M.Wiśniewski ("Nierdzewny" nowa płyta MW )*
*Karawana jedzie d...
Tam gdzie ty
Jula fabisz
Tam gdzie ty


loading...


skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne plotki

Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida