poniedziałek 16-12-13, czytany: 14116 razy, autor: fyla

Donatan jak Adolf Hitler?

"My Słowianie" ostro zaatakowane przez katolicki portal. Słusznie?

DonatanDonatan / YouTube
Zazwyczaj to, co popularne, w takim samym tempie zyskuje i fanów i swoich przeciwników. Czy tak jest w przypadku My Słowianie Donatana i Cleo, do którego teledysk jest jednym z najlepiej oglądanych filmików w sieci? Coś w tym jest.

Jeden z dziennikarzy portalu Polonia Christiana. Prawa strona internetu przedstawił, jego zdaniem, ciemne strony działalności Cleo, która może być groźnym zjawiskiem:

Zdarza się nawet, że owe dziwactwa są wyjątkowo popularne. Wtedy zasługują one na zaklasyfikowanie do zjawisk bardzo groźnych. Tak jest niewątpliwie z przypadkiem teledysku Donatana i Cleo „MY SŁOWIANIE”. Kiedy obejrzy wierzący, niewątpliwie niezwłocznie poszuka różańca…

Skąd tak mocne słowa? Podobno "rodzime pogaństwo" potrafi wyrządzić wiele złego. Donatan przypomina nawet dziennikarzowi Adolfa Hitlera:

Historia znów rechocze: wraca znane nam doskonale „narodowe” i „rodzime” pogaństwo, które już raz pokazało na co je stać, produkując niejakiego Adolfa H i jego wesołą gromadkę. W kraju biednie, a Donatan występuje w drogich teledyskach opiewających wieś - ale nie tą sympatyczną, którą pamiętam z dzieciństwa. Na jego „polskiej” wsi stoi ferrari, kręcą się wyuzdane dziewczyny i zaciągają po ludowemu o tym, że nic im się nie chce, albo że są ładniejsze od rywalek z innych części świata. Hmm… Przypomina mi się impreza ze słoniami, rycerzami i nagimi kobietami jaką wspomniany już Adolf H. swego czasu zafundował Niemcom na „dobry początek”.

Niepokojąca jest także postać Luxurii. Modelka w demoniczny sposób potrafi zdobyć "przychylność panów"?

Jednak najcięższym argumentem jest jej pseudonim – Luxuria Astaroth. Luxuria oznacza grzech nieczystości. Astaroth zaś to imię demona (również Ashtaroth, Astarot i Asteroth). Opisywany jest jako „wielki książę rządzący 40 legionami duchów” i „ohydny anioł ujeżdżający piekielną bestię trzymający w ręku węża”...Wspiera w Sztukach Wyzwolonych, a także pomaga zdobyć przychylność wielkich panów. To ostatnie jest bardzo intrygujące, jako, że ostatnio widzowie w Polsce mieli okazję oglądać Kamilę w programie Dzień Dobry TVN. Relację z wizyty Luxurii Astaroth w DD TVN znajdziecie tutaj.

Puenta jest uderzająca:

Oto więc doczekaliśmy się prawdziwego POP-pogaństwa dla mas, które ma 23 miliony wyświetleń na YouTube!

Myślicie, że rzeczywiście powinniśmy się martwić o fanów Donatana?

Cały artykuł o Donatanie znajdziecie tutaj.Donatan jak Adolf Hitler?


Polecane wideo


 
Ostatnio dodane filmy/teledyski:zobacz wszystkie filmy »
subskrybuj oficcja...
jula Milion słów teledysk
subskrybuj oficcja...
w takich warunkach...
Agent gwiazdy2 Jazda rowerem
w takich warunkach...
CO ZABIERAM NA NAR...
SZUSZ (Subskrybuj aby być na bieżąco)
CO ZABIERAM NA NAR...
MAMY DRZWI,REMONT ...
Mieszkamy tv
MAMY DRZWI,REMONT ...
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne filmiki

Pokrewne plotki

Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida