poniedziałek 16-12-13, czytany: 21883 razy, autor: Płatek Śniegu, fyla

Beata Pawlikowska była uzależniona od seksu, narkotyków i...

Najbardziej szokujący wywiad w tym roku?!

Beata PawlikowskaBeata Pawlikowska /
Takiego wywiadu w świątecznym wydaniu Gali chyba nikt by się nie spodziewał. Z okładki spogląda na nas Beata Pawlikowska. Uśmiechnięta, w kremowej sukience, z dużą ilością biżuterii. Słodko? Kiedy jednak przeczytamy obszerny wywiad, atmosfera nieco się zmienia.

Gwiazda zdecydowała się na mocno szokujące wyznania dotyczące jej przeszłości. Opowiedziała o gwałcie, uzależnieniu od seksu i braniu narkotyków. O tym pierwszym przykrym doświadczeniu wspominała już w 2010 roku w programie Krzysztofa Ziemca (więcej o gwałcie Beaty Pawlikowskiej tutaj). Mówiła wówczas o mężczyźnie, który, pod pretekstem pokazania swoich opowiadań, zaciągnął ją do swojego mieszkania i zgwałcił. Teraz mówi o tym tak:

- Gwałt który zdarzył się, gdy mieszkałam w Londynie to chyba nie był kres. To był tylko bolesny przykład na to, że w poszukiwaniu czyjejś akceptacji i ciepła, jestem gotowa jak ćma polecieć prosto w ogień. Poszłam do mieszkania obcego faceta, bo chciałam dostać potwierdzenie tego, że jestem wartościową osobą.

To nie koniec opowieści. Po drodze jest szczypta seksoholizmu:

- Byłam uzależniona od seksu. Twoja podświadomość szuka sposobu, żeby zapewnić Ci brakujące emocje, czyli poczucie bezpieczeństwa i akceptacji. W przypadku uzależnienia od seksu chcesz je uzyskać za pomocą kontaktu fizycznego. Mylisz seks z miłością. Myślisz, że jeśli ktoś uprawia z tobą seks, to znaczy, że cię kocha. Spotykałam się wtedy z chłopakami tylko po to, żeby pójść z nimi do łóżka.

Pawlikowska nie stroniła też od narkotyków:

- Eksperymentowałam z narkotykami. W szkole średniej ktoś przynosił tabletki i mówił, że dają odlot. No to braliśmy. Nie wiem do dzisiaj, co to było.

Myślicie, że będzie to najbardziej szokujący wywiad w tym roku?

Polecane wideo


 
Ostatnio dodane filmy/teledyski:zobacz wszystkie filmy »
SZLAK PRZEMYTNIKÓW...
SZUSZ(subskrybuj kanał)
SZLAK PRZEMYTNIKÓW...
facebook.comJulaPL...
Jula Kiedys odnajdziemy siebie oficjalnyprofil na facebooku
facebook.comJulaPL...
CHUBBY IN THE NUDE...
stylizacjetv
CHUBBY IN THE NUDE...
Dobrego Dnia Offic...
Jula
Dobrego Dnia Offic...
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne plotki

Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida