poniedziałek 29-10-07, czytany: 38907 razy, autor: Beverly Pills

Anna Głogowska w końcu mówi o związku z Gąsowskim

"Wesela nie będzie, bo oboje cenimy niezależność."

Anna GłogowskaAnna Głogowska / © KAPiF
Już od jakiegoś czasu tabloidy wyczekują na ślub Anny Głogowskiej i Piotra Gąsowskiego. Odkąd na świat przyszła Julia spekulują, że aktor nie troszczy się o dziecko i tancerkę, mimo że Głogowska marzy o ślubie.

Sama przyznaje, że ma dość tych pomówień. Twojemu Imperium wyznała, jaka jest prawda, zaznaczając, że nie robi tego dla rozgłosu, lecz dla świętego spokoju:

- Brukowce prześcigają się wręcz w fabrykowaniu dowodów przeciwko Piotrowi, próbując udowodnić nie wiadomo komu i po co, że jest złym ojcem dla Julki. A to przecież kompletna bzdura. Bo ani ja, ani nasza córka, nie czujemy się osamotnione ani zaniedbane przez niego. Tworzymy szczęśliwą i pełną rodzinę. No i oczywiście mieszkamy razem.

Głogowska nie szczędzi komplementów i zapewnia o swoim szczęściu:

- Piotr przewija Julię, kąpie ją, karmi i bawi się z nią. Wbrew doniesieniom prasy ma dla niej mnóstwo czasu. Ja przy nim czuję się kobietą spełnioną. Dzięki jego zaangażowaniu w sprawy domowe szybko wróciłam do pracy. Teraz prowadzę nie tylko szkołę tańca, ale wraz z Marcinem Wrzesińskim przygotowuję się do międzynarodowych turniejów tanecznych.

Na pytania o ślub odpowiada krótko:

- Wesela nie będzie, bo oboje cenimy sobie niezależność. Żadne z nas nie potrzebuje papierka, by stworzyć Julii wspaniały dom.


Polecane wideo


 
Ostatnio dodane fotki:zobacz całą galerię »
Anna Głogowska Ara...
Anna Głogowska Ara...
Anna Głogowska ARA...
Anna Głogowska ARA...
Allen & Głogowska ...
Allen & Głogowska ...
Allen & Głogowska
Allen & Głogowska
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne plotki

Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida