sobota 09-12-06, czytany: 3995 razy, autor: Playa Barbie

Foremniak odda swój szpik

To nie prawda, że gwiazdy filmowe myślą tylko o sobie.

MałgorzataMałgorzata / Kapif
Małgosi, jak ktoś kiedyś określił, dobro bije z twarzy. Chyba nie pomylił się. Małgorzata Foremniak dała się już poznać nie tylko jako świetna aktorka, ale i Ambasador Dobrej Woli UNICEF. Niedawno postanowiła zostać również dawcą szpiku.

Jej nazwisko figuruje już w Rejestrze Niespokrewnionych Dawców Szpiku. Oznacza to, że jeżeli jakaś chora osoba będzie mogła przyjąć szczep Małgosi, ona odda szpik.

Aktroka od niemal roku jest Ambasadorem - bierze udział w akcjach organizowanych przez UNICEF. W październiku było zbieranie pieniędzy dla dzieci z najbiedniejszych krajów. Zebrano 300 tysięcy złotych! Zaczynając współpracę wyjechała też do Sierra Leone, aby wziąc udział w pierwszej polskiej akcji humanitarnej UNICEF-u w Afryce. Zbierała pieniądze na szczepionki na odrę, lodówki do transportu leków oraz wyszkolenie wolontariuszy. 
Ostatnio dodane fotki:zobacz całą galerię »
Małgorzata Rozenek
Małgorzata Rozenek
Małgorzata Rozenek
Małgorzata Rozenek
Małgorzata Rozenek
Małgorzata Rozenek
Małgorzata Rozenek
Małgorzata Rozenek


loading...


skomentuj:Wasze komentarze (1): sortuj ↓

gość30-11-15, 01:03, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

I chwała jej za to ma dobre serce ,bardzo fajna ,przemiła ,serdeczna kobieta no i nie da sie ukryć że po mimo upływu lat jest coraz to Pienkniejsza tylko paczeć i podziwać jak P. Małogosia formniak Bosko i cudnie wygląda jest urocza i słodka jak cókiereczek oj nie oparł bym sie jej bez wachania poszedłbym za nią na koniec świata za taką Sex bobą zawsze

strony
1


Reklama


Pokrewne filmiki

Pokrewne plotki

Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida