niedziela 05-01-14, czytany: 31861 razy, autor: fyla

Ala Janosz zbulwersowana propozycją udziału w MBTM

Szokujący wpis na blogu artystki.

Alicja JanoszAlicja Janosz / KAPiF
Gwiazdy lubią narzekać na to, jak potraktowano ich po udziale w talent show. Do tej pory najbardziej obrywało się Kubie Wojewódzkiemu, który ponoć nie rozpoznaje Krzysztofa Zalewskiego na ulicy. Niepochlebne opinie o nim wyraziły też Ewelina Lisowska i Ada Szulc. Teraz swoje żale, skierowane do telewizji Polsat, wylała Alicja Janosz.

Ala otrzymała telefon od stacji z propozycją udziału w Must Be The Music. Jak zareagowała?


Dziś rano dostałam propozycję wzięcia udziału w programie "Must Be The Music" w roli uczestnika. Moje pierwsze wrażenie to konsternacja i myśl, że chyba ktoś sobie robi żarty. Zaczęłam się nad tym zastanawiać i moje przemyślenia są następujące: Czym miałabym się kierować decydując się na wzięcie udziału w tym konkursie? Tym, że tym razem w show telewizji Polsat mogłabym zagrać ze swoim zespołem własne piosenki? No tak, to jest akurat świetne, móc w popularnej telewizji, w porze znakomitej oglądalności zaprezentować własną twórczość. Ale czy aby móc to zrobić muszę ponownie wziąć udział w wyścigu po wygraną? Czy nie wystarczy że już raz wygrałam? Nie jest to powód do tego, aby prezentować publiczności moją obecną twórczość na rozmaitych koncertach czy w programach, które temu sprzyjają? Bo po porannym telefonie znów niestety przypomniano mi, że w telewizji Polsat moja osoba nie znaczy nic. Co prawda zostałam zaproszona na XV a później XX lecie Polsatu, jednak i w tym drugim wypadku powiedziano mi, że występ mam potraktować jako autopromocję. Ostatecznie dostałam wynagrodzenie za swoją pracę i było bardzo sympatycznie, ale musiałam to "wywalczyć" twardo negocjując warunki udziału w wydarzeniu.

Ala wspomina też, że wygrana w Idolu nie przyniosła jej korzyści finansowych:

Może tym razem gdyby udało mi się z moim cudnym zespołem podbić serca publiczności i wygrać, dostalibyśmy jakąś nagrodę. Pamiętając, że w Idolu nie dostałam nawet kwiatka, byłoby świetnie, bo zyskalibyśmy zacny budżet, który z pewnością wykorzystalibyśmy na nagrania i produkcję nowej płyty.

Ciekawe, co za kilka miesięcy powiedzą Mateusz Ziółko, który wygrał ostatnio The Voice of Poland i Shata Qs, zwyciężczyni ostatniej edycji MBTM.

Cały wpis Alicji Janosz tutaj.

Ala Janosz: Moja osoba w telwizji Polsat nie znaczy nic!

Ala Janosz: Moja osoba w telwizji Polsat nie znaczy nic!


Polecane wideo


 
Ostatnio dodane filmy/teledyski:zobacz wszystkie filmy »
Karnawałowy makija...
Wibo
Karnawałowy makija...
 Za każdym razem &...
Jula -Sylwester z tvn(SubskrybujOficjalny kanał JulaInfo)
Za każdym razem &...
JEDZIEMY DO WŁOCH ...
SZUSZ(SUBSKRYBUJ ABY BYĆ NA BIEŻĄCO)
JEDZIEMY DO WŁOCH ...
zrób to sama szafe...
Stylizacjetv zrób to sam
zrób to sama szafe...
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne filmiki

Pokrewne plotki

Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida