niedziela 05-01-14, czytany: 46318 razy, autor: Rain Dog

DoubleDickDude - ten mężczyzna ma dwa penisy!

Pokazał tylko swoje skarby. I jest gwiazdą mediów.

DoubledickdudeDoubledickdude / freedigitalphotos.net
Kobieta z brodą, facet z włosami na twarzy - ludzi od zawsze fascynowały dziwy natury. Dziś jest dokładnie tak samo - mamy XXI wiek, a karierę w internecie robi właśnie mężczyzna... z dwoma penisami.

Mówi o sobie DoubleDickDude. Prawdziwego nazwiska ani twarzy nie ujawnia. Pokazuje za to swoje genitalia - jeszcze wczoraj można je sobie było obejrzeć na twitterowym koncie podwójnie obdarzonego pana, potem konto zostało zawieszone. Dla zainteresowanych fotki nadal są dostępne na innych stronach - szukajcie tu szukajcie tu.

DDD jest już bohaterem mediów - pisały o nim magazyny - Rolling Stone, Cosmopolitan, New York Magazine, pod lupę wzięły go również portale: Jezebell, BuzzFeed, HuffingtonPost.

Ostatnio DoubleDickDude ujawnił się w sieci osobiście - można mu było zadawać pytania, chętnych oczywiście nie brakło.

DDD wyjaśnił, że jego dwa penisy to efekt choroby zwanej diphallią.

Urodziłem się z tym. Nie wchłonąłem w łonie matki brata bliźniaka. To nie jest genetyczne ani zaraźliwe - napisał DDD.

Diphallia jest bardzo rzadkim schorzeniem - dotyka jednego na pięciu i pół miliona mężczyzn w USA.

Posiadacz dwóch penisów wyjaśnił, że oba jego członki są w pełni sprawne (choć ten po prawej jest bardziej czuły). Oba sikają i oba są użyteczne w seksie. DDD rozczarował osobę, która pytała, czy może ze swych penisów zrobić helikopter. Nie, nie może...

DoubleDickDude jest biseksualny. Obecnie ma dwóch partnerów obu płci. Jakoś nie może się zdecydować, z kim mu lepiej.

Jeśli chodzi o seks, DDD zachwala sobie podwójnego penisa. Zapewnia, że nie chciał rezygnować z żadnego ze swych skarbów - choć oczywiście mógł się poddać operacji.

Urodziłem się z tym w jakimś celu - uważa DDD. - Moja mama powiedziała ostatnio, że nie wie dlaczego, ale nigdy nie myślała, że powinno się z tym coś zrobić. Skoro tak jest, tak powinno zostać. I dobrze, że tak zdecydowała, koniec końców jestem jeden na milion.


Jedynym momentem, gdy DDD pomyślał o swoich dwóch penisach, jako o ciężarze, był czas średniej szkoły. Koledzy śmiali się wtedy z niego i mówili, że jest gejem.

A oto co powiedział DoubleDickDude na temat swych kontaktów seksualnych:

Kiedy partnerzy dowiadywali się o jego penisach...
dziewczyny reagowały różnie. Niektóre mówiły WOW. Inne podejrzewały, że jeden penis jest sztuczny. Inne były przestraszone. Kilka lat temu zaprzestałem przypadkowych kontaktów seksualnych. Nie lubiłem tego uczucia pustki w środku, które zostaje po takiej nocy. Czy wcześniej miałem wielu partnerów? Mnóstwo! W większości wypadków dziewczyny reagowały jednak nerwowo, sporo z nich rezygnowało w ostatniej chwili. Faceci NIGDY nie zmieniali zdania. Zawsze tego chcieli, nawet jeśli byli trochę wystraszeni.


A jak wygląda stosunek z podwójnym członkiem? Czy można to robić we wszystkich pozycjach? Czy bohaterem jest jeden penis, czy może oba?

Mój chłopak i moja dziewczyna mogą wziąć je naraz, to normalne. Ale w przeszłości miałem trochę ciaśniejszych partnerów, musiałem wtedy zaczynać od jednego, potem przychodziła kolej na drugi.


Polecane wideo


 
Ostatnio dodane filmy/teledyski:zobacz wszystkie filmy »
SZLAK PRZEMYTNIKÓW...
SZUSZ(subskrybuj kanał)
SZLAK PRZEMYTNIKÓW...
facebook.comJulaPL...
Jula Kiedys odnajdziemy siebie oficjalnyprofil na facebooku
facebook.comJulaPL...
CHUBBY IN THE NUDE...
stylizacjetv
CHUBBY IN THE NUDE...
Dobrego Dnia Offic...
Jula
Dobrego Dnia Offic...
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida