czwartek 01-02-07, czytany: 7764 razy, autor: Lola Gudinaf

Paris miała aborcję?

Najwyraźniej tak. ParisExposed.com ciąg dalszy.

Paris HiltonParis Hilton / © Scott Alan & ©Janet Mayer / Photorazzi


Jest pewna moralna granica, której przekraczać nie wolno. Kozaczek takich dyskusji się nie podejmuje, jednak łatwo przewidzieć reakcję czytelników na wiadomość, jaką przeczytają poniżej.

Ostatnimi czasy głośno jest o stronie ParisExposed.com - jej historię znają już wszyscy, bo choć krótka, jest również burzliwa. Codziennie publikowane są nowe materiały z prywatnego życia dziedziczki. To jednak przebija wszystkie jej ekscesy.

Otóż Paris Hilton najprawdopodobniej miała aborcję - bo na dobrą sprawę tak można to określić. Chodzi o stosowanie tabletki, które Amerykanie nazywają "kill pill", co można przetłumaczyć jako "tabletka śmierci". Jest to typowa "tabletka po", czyli wywołująca poronienie. Działają one w ten sposób, że uniemożliwiają zarodkowi "zagnieżdżenie się" w macicy, a to już jest aborcja.

Rok temu w prywatnych rzeczach Paris znaleziono notatkę, na której widniała odręcznie zrobiona lista zakupów gwiazdki. Wśród nich wymieniony był wspomniany specyfik. Jest i inny, świeższy (bo znaleziony w tym roku) zapisek mówiący o spotkaniu z lekarzem od "kontroli narodzin" (ang. "birth control"). Ponadto wśród papierów i innych szpargałów wygrzebano coś podejrzanego - owo lekarstwo wypisane dla niejakiej Amber Taylor. Najprawdopodobniej Hiltonówna kupowała te specyfiki pod fałszywym nazwiskiem.

TUTAJ znajdziecie więcej szczegółów, łącznie ze zdjęciami.

I tu ciekawa sprawa. Uważni (i znający angielski) zauważyć mogą, że lekarstwo na krwawienie poporodowe zostało przepisane pacjentce o imieniu Paris Hilton, zaś tabletka na poronienie Amber Taylor. Ojej. Widocznie panna Hilton nie dopilnowała tej konspiracji jak należy.


Polecane wideo


 
Ostatnio dodane fotki:zobacz całą galerię »
Paris Hilton
Paris Hilton
Paris Hilton
Paris Hilton
Paris Hilton
Paris Hilton
Paris Hilton
Paris Hilton
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne filmiki

Pokrewne plotki

Reklama

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida