czwartek 06-02-14, czytany: 12878 razy, autor: Rain Dog

Zuzanna W. z Top Model została aresztowana

Była poszukiwana listem gończym, bo nie zjawiała się na rozprawach.

Zuza WZuza W / CKM, TVN Top Model
Zuzanna W., która wystąpiła w 1. edycji Top Model, została aresztowana we wtorek rano - podaje agencja informacyjna Newseria Lifestyle. Przeciwko Zuzie od kilku miesięcy toczy się przed warszawskim sądem proces karny.

O co chodzi?


Modelka w 2012 roku została zaproszona przez Mariusza Pujszo do Cannes. Współpraca byłej uczestniczki „Top Model. Zostań modelką” z reżyserem szybko zakończyła się, kiedy Zuzanna W. nazwała Pujszo „alfonsem” i oskarżyła go o to, że zapoznawał w Cannes polskie modelki z wysoko postawionymi biznesmenami. Na swoim profilu na Facebooku modelka zasugerowała, że Mariusz Pujszo wspólnie z Jackiem Samojłowiczem przeglądali zdjęcia zaproszonych kobiet i przesyłali je klientom. Pujszo skierował sprawę do sądu i oskarżył Zuzannę W. o zniesławienie. Modelka nie stawiła się w sądzie na kilku rozprawach, zmieniła adres zamieszkania i nie można było się z nią skontaktować od wielu miesięcy. Uczestniczka „Top Model” trafiła do rejestru osób poszukiwanych w Polsce i Unii Europejskiej
- podaje Newseria.

Zuza została zatrzymana w Poznaniu, w fitness klubie. Podczas zatrzymania nie stawiała oporu. Według Arkadiusza Andały, właściciela biura detektywistycznego Andała Patrol, który szukał dziewczyny, Zuzanna w czasie zatrzymania używała wulgarnych słów.

– Byłem zaskoczony jej wulgarnym zachowaniem w mojej obecności. Uznałem, że doskonale wpisuje się w treść przedstawionego jej zarzutu - mówi detektyw.

Modelce grozi do roku pozbawienia wolności. Obecnie Zuza przebywa w areszcie śledczym.


 Zuzanna W. z Top Model została aresztowana!

Polecane wideo


 
Ostatnio dodane filmy/teledyski:zobacz wszystkie filmy »
SYLWESTER HINTERTU...
Szusz
SYLWESTER HINTERTU...
Za każdym razem
Jula (Oficjalny kanał youtube JulaInfo)
Za każdym razem
vlog Kraków i kino
Hejłobuzy
vlog Kraków i kino
Metamorfoza Mai Bo...
Magdalena Pieczonka
Metamorfoza Mai Bo...
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne plotki

Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida