czwartek 06-02-14, czytany: 12961 razy, autor: Rain Dog

Zuzanna W. z Top Model została aresztowana

Była poszukiwana listem gończym, bo nie zjawiała się na rozprawach.

Zuza WZuza W / CKM, TVN Top Model
Zuzanna W., która wystąpiła w 1. edycji Top Model, została aresztowana we wtorek rano - podaje agencja informacyjna Newseria Lifestyle. Przeciwko Zuzie od kilku miesięcy toczy się przed warszawskim sądem proces karny.

O co chodzi?


Modelka w 2012 roku została zaproszona przez Mariusza Pujszo do Cannes. Współpraca byłej uczestniczki „Top Model. Zostań modelką” z reżyserem szybko zakończyła się, kiedy Zuzanna W. nazwała Pujszo „alfonsem” i oskarżyła go o to, że zapoznawał w Cannes polskie modelki z wysoko postawionymi biznesmenami. Na swoim profilu na Facebooku modelka zasugerowała, że Mariusz Pujszo wspólnie z Jackiem Samojłowiczem przeglądali zdjęcia zaproszonych kobiet i przesyłali je klientom. Pujszo skierował sprawę do sądu i oskarżył Zuzannę W. o zniesławienie. Modelka nie stawiła się w sądzie na kilku rozprawach, zmieniła adres zamieszkania i nie można było się z nią skontaktować od wielu miesięcy. Uczestniczka „Top Model” trafiła do rejestru osób poszukiwanych w Polsce i Unii Europejskiej
- podaje Newseria.

Zuza została zatrzymana w Poznaniu, w fitness klubie. Podczas zatrzymania nie stawiała oporu. Według Arkadiusza Andały, właściciela biura detektywistycznego Andała Patrol, który szukał dziewczyny, Zuzanna w czasie zatrzymania używała wulgarnych słów.

– Byłem zaskoczony jej wulgarnym zachowaniem w mojej obecności. Uznałem, że doskonale wpisuje się w treść przedstawionego jej zarzutu - mówi detektyw.

Modelce grozi do roku pozbawienia wolności. Obecnie Zuza przebywa w areszcie śledczym.


 Zuzanna W. z Top Model została aresztowana!

Polecane wideo


 
Ostatnio dodane filmy/teledyski:zobacz wszystkie filmy »
test kosmetyków tu...
stylizacjetv
test kosmetyków tu...
Subskrybuj oficjal...
Jula feat Fabsz Będę za toba klip
Subskrybuj oficjal...
MAMY DRZWI,REMONT ...
Mieszkamy tv
MAMY DRZWI,REMONT ...
Dobrego Dnia Offic...
Jula
Dobrego Dnia Offic...
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne plotki

Reklama

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida