sobota 08-02-14, czytany: 13938 razy, autor: Rain Dog

Jurek Owsiak najpierw ZREZYGNOWAŁ, potem zmienił zdanie

"Ilość pomyj wylanych na mnie i moich bliskich jest przeogromna."

Jurek OwsiakJurek Owsiak / © KAPiF
Po zamieszaniu, jakie towarzyszyło ostatniej edycji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zobacz Jurek Owsiak: Mieszkam w bloku, płacę ZUS, a mój OFE jest *jowy, Jurek Owsiak poczuł się zmęczony.

Zmęczony na tyle, żeby się wycofać.

W swoim wystąpieniu na videoblogu Owsiak powiedział:

To co się zakręciło wokół nas w ostatnim czasie, jest czymś nieprawdopodobnym, jest czymś co się nie mierzy w mojej głowie z niczym realnym. Muszę to porównywać do zapachu komór gazowych, do języka nazistowskiego, komunistycznego, do słów, które mogły padać w Katyniu, w Auschwitz... Coś niebywałego! 2014 rok, XXI wiek, Europa zjednoczona...


Pokazując rysunek satyryczny, na którym widać kotłujących się polskich rycerzy i Krzyżaków, którzy mówią: Chyba zaczęli bez nas.

Nie potrzeba nam wroga, wroga mamy wśród nas!
- stwierdził Owsiak.

Założyciel Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy oświadczył, że rezygnuje.

Ilość pomyj wylanych na mnie i moich bliskich jest przeogromna
- podsumował.

Owsiak nawiązał też do słów, według których ojciec Owsiaka był donosicielem, a on sam leczył się psychiatrycznie. Stwierdził, że już po 1. finale przyznał, że jego tata był milicjantem, a on sam symulował chorobę psychiczną, żeby uniknąć pójścia do wojska.

Aby sytuacja była jasna, a proces, który Owsiak wytoczył blogerowi Matka Kurka (Owsiak pozwał go za teksty na blogu, w których m.in. nazywa szefa WOŚP "królem żebraków i łgarzy" oraz "hieną cmentarną") przebiegał bez zakłóceń, kierujący Orkiestrą, oświadczył, że wycofuje się - przynajmniej na jakiś czas.

Złożyłem całą rezygnację, ze wszystkiego. Ze wszystkiego! To samo zrobiła moja żona. Cała nasza załoga powiedziała: "Jurek, Dzidzia, dalej będziemy pracowali, chociaż będzie piekielnie trudno, że nie jesteśmy razem - powiedział Owsiak.

Cały film z wypowiedzią Owsiaka znajdziecie tutaj.

AKTUALIZACJA

Owsiak wycofał się z oświadczenia na prośbę osób, które apelowały o zmianę decyzji. Zmienił zdanie m.in. po mailu od 18-letniego Wojtka.

Cytujemy za TVN24:

Wyjaśniał, że w jego mieście nikt nie organizował w tym roku finału WOŚP, dlatego on wraz z kilkoma znajomymi ze szkoły zrobili to w niecały miesiąc i zebrali "18 tysięcy złotych". - Wojtas - postawiłeś mnie na nogi - powiedział w nagraniu, dziękując nastolatkowi za nową energię, jaką dał mu do walki.Jurek Owsiak REZYGNUJE ZE WSZYSTKIEGO!

Jurek Owsiak REZYGNUJE ZE WSZYSTKIEGO!

Jurek Owsiak REZYGNUJE ZE WSZYSTKIEGO!Polecane wideo


 
Ostatnio dodane filmy/teledyski:zobacz wszystkie filmy »
Będę za tobą
jula&fabisz
Będę za tobą
NINJA I ZAKUPY W D...
Szusz Vlog
NINJA I ZAKUPY W D...
DY SZAFECZKA NA KO...
STYLIZACJETV
DY SZAFECZKA NA KO...
Metamorfoza Mai Bo...
Magdalena Pieczonka
Metamorfoza Mai Bo...
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne plotki

Reklama

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida