poniedziałek 05-11-07, czytany: 44260 razy, autor: Beverly Pills

Markowski o nieślubnym synu i... wnuczkach

"To była raczej zabawa w seks."

Grzegorz MarkowskiGrzegorz Markowski / © KAPiF


Grzegorz Markowski po raz pierwszy opowiedział coś więce Twojemu Imperium o swoim synu, który przyszedł na świat, gdy muzyk miał... 15 lat.

Markowski nie musi czekać na to, by jego córka Patrycja urodziła synka, aby móc nazywać się dziadkiem. Ma już dwie wnuczki.

- Jego narodziny były wynikiem mojego pierwszego bliskiego spotkania z kobietą - mówi o 39-letnim Piotrze. - Ja miałem zaledwie 15 lat, ona - 16. Z trwającego kilka tygodni związku niespodziewanie zrodziło się nowe życie. Wiem o istnieniu Piotra od początku.

- Nigdy tego nie ukrywałem przed bliskimi, ale też i nie było powodu do dumy, bo z mamą Piotra byłem bardzo krótko. W tamtych młodzieńczych czasach wynikł z tej znajomości całkiem spory skandal, bo wszystko to działo się w moim rodzinnym mieście, niewielkim Józefowie pod Warszawą. Miasteczko wprost huczało od plotek!

- Mój tata się tym w ogóle nie przejmował, ale mama, jak to kobieta, bardzo - dodaje Markowski. - Proszę mi wierzyć, nic się nie dało zrobić, by mój związek z mamą Piotra mógł przetrwać. Nie kochałem jej... Bo czy w wieku 15 lat można mówić o prawdziwej miłości? To była raczej zabawa w seks.

- Szczęśliwie wszystko obyło się bez wielkiej tragedii - wyjaśnia. - Rodzice mamy Piotra byli bardzo zamożni i otoczyli ją najlepszą opieką, jakiej mogła wtedy potrzebować. A ja... Trudno zachować się dorośle, kiedy nie ma się nawet zarostu. Płaciłem jednak alimenty na Piotra do czau, aż ukończył 23 lata. Dziś jest dojrzałym mężczyzną. Ma dwie córki. Pracuje w dużej firmie ubezpieczeniowej. Jest człowiekiem bardzo zapracowanym. Widujemy się rzadko. Trudno się temu dziwić, bo przecież nigdy nie byliśmy rodziną.


Polecane wideo


 
Ostatnio dodane fotki:zobacz całą galerię »
Grzegorz Markowski...
Grzegorz Markowski...
Grzegorz Markowski...
Grzegorz Markowski...
Grzegorz Markowski...
Grzegorz Markowski...
Grzegorz Markowski...
Grzegorz Markowski...
skomentuj:Wasze komentarze (6): sortuj ↓

gość03-02-17, 22:11, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

Ale Panie Grzegorzu nie miał Pan zawsze 15 lat. Mógł Pan w późniejszym czasie kiedy stał się tatą Patrycji chłopakowi zrekompensować brak ojca . A najgorsze jest to co Pan mówi o mamie Piotra , bo skoro doszło do sexu musiała się podobać ,nie przedstawiają żadnej wartości , przecież nawet oby ludzie ją mają .Po takiej Pana wypowiedzi ja bym na miejscu Pana syna powiedziała ": ten człowiek nie był i nigdy nie będzie moją rodziną . Na miano ojca i rodziny trzeba sobie zasłużyć.

gość26-11-16, 13:30, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

Jak mozna powiedziec "nie bylismy rodziną" szok i niedowierzanie. Nawet jako 15 latek nie zdawal sobie sprawy jakie moga byc konsekwencje. Bujda

gość18-11-16, 15:29, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

Jako to-nie byliście nigdy rodziną?Syn już zawsze będzie nośnikiem pana genów czy to się panu podoba czy nie panie Markowski.Znam dwie pary które zaczęły chodzić ze sobą mając po trzynaście lat a potem się pobrali i dziś tworzą szczęśliwe rodziny.Trzeba się zastanowić czy rockman taki jak pan jest zdolny do miłości.

gość20-10-16, 08:52, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

Znam taki przypadek, gdy dwoje nastolatków zmajstrowało sobie dzidziusia. Matka chłopaka rzucała się, wypierała, ale w końcu doszło do ślubu. Potem urodziło się drugie dziecko, ale kiedyś po pijaku chłopak (już przecież dorosły facet), powiesił się.

gość27-07-16, 08:19, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

W wieku 15 lat tez mozna pokochac,a jakze.a syn panie markowski.to zawsze byla rodzina.

gość26-07-16, 14:57, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

to zwykły bydlak.

strony
1


Reklama


Pokrewne plotki

Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida